HEP BİRLİKTE NİCE BAYRAMLARA…

HEP BİRLİKTE NİCE BAYRAMLARA…

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle Facebook sayfasında bir bayram mesajı yayınladı. Gaytancıoğlu’nun açıklaması şöyle; Bayramlarımız birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, sevgi, saygı ve dayanışma duygusunu arttıran ve toplumsal barışı güçlendiren en özel günlerdendir. Ne yazık ki ülkemizde ve bölgemizde yaşanan acı olaylar nedeniyle Kurban Bayramını buruk karşılıyoruz. Son günlerde artan şehit haberleri ile...

Haberin Tarihi: 24 Eylül 2015 - Okunma Sayısı:739 defa okundu.

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle Facebook sayfasında bir bayram mesajı yayınladı.

11057971_767414690035957_5519406493167601889_n

Gaytancıoğlu’nun açıklaması şöyle;
Bayramlarımız birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, sevgi, saygı ve dayanışma duygusunu arttıran ve toplumsal barışı güçlendiren en özel günlerdendir.

Ne yazık ki ülkemizde ve bölgemizde yaşanan acı olaylar nedeniyle Kurban Bayramını buruk karşılıyoruz. Son günlerde artan şehit haberleri ile hanelere ateş düşmekte, yaşanan ekonomik sıkıntılar vatandaşlarımızı zora sokmaktadır. Bunun yanında Suriye’den gelen mültecilerin yürek burkan durumları toplumun her kesimini hüzünlendirmektedir.

Halkımız ülkemizde anaların gözyaşlarının dindiği, gençlerin işsiz kalmadığı, emeklilerin torunlarına rahatça bayram harçlığı verebildiği, fakirliğin, yoksulluğun olmadığı mutlu bayramları büyük bir özlemle ve umutla beklemektedir.

Gelecekte acıların, kederlerin, sıkıntıların yaşanmadığı ve mutluluğu kardeşçe paylaştığımız nice bayramları hep birlikte yaşamak dileğiyle tüm yurttaşlarımızın Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyor, bayramın kardeşliğimizin pekişmesine ve barışa vesile olmasını diliyorum.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı