Asayiş

Hırsız yakalandı ama çaldığı altınlar ortada yok

Keşan’da 3 Kasım 2021 tarihinde İspat Cami Mahallesi Metin Çırpan Caddesi’ndeki bir evden 150.000 TL değerindeki altınları çalan hırsız, polis tarafından yakalandı. B.Ç. anahtarını kapının üzerinde bırakıp üst kattaki annesine..

Hırsız yakalandı ama çaldığı altınlar ortada yok

Keşan’da 3 Kasım 2021 tarihinde İspat Cami Mahallesi Metin Çırpan Caddesi’ndeki bir evden 150.000 TL değerindeki altınları çalan hırsız, polis tarafından yakalandı.

B.Ç. anahtarını kapının üzerinde bırakıp üst kattaki annesine gitti ve B.Ç. eve döndüğünde içeriden birinin çıktığını gördü ve çığlık atması üzerine şüpheli şahıs kaçtı. Evini kontrol eden B.Ç 150.000 TL’lik altınlarını yerinde bulamadı.

B.Ç.’nin polise haber vermesi üzerine olay yerine gelen Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir gördü tanığının verdiği eşkâl doğrultusunda araştırma başlatarak, hırsızın O.G. olduğunu tespit etti.

O.G iki gün sonra Keşan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak görgü tanığı tarafından teşhis edildi ve ardından adli makamlara sevk edildi.

Polis, savcılık talimatı doğrultusunda şüpheli O.G’nin evinde arama yaptı. Evde yapılan aramada çalınan altınlara ve herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı.

Savcılık tarafından mahkemeye sevk edilen O.G, her ne kadar suçu kabullenmese de tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL