TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.436
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 165
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.812
Bölgeden Okuma Sayısı: 396

HİZMET KALİTEMİZİ ARTTIRIYORUZ

Malkara Belediyesi hizmet kalitesini arttırmak, ilçeye ve vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak adına 12 ay süreli 8 adet araç kiralama işlemini gerçekleştirerek araç filosunu genişletiyor. Yapılan araç kiralama sözleşmesi ile..

HİZMET KALİTEMİZİ ARTTIRIYORUZ

Malkara Belediyesi hizmet kalitesini arttırmak, ilçeye ve vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak adına 12 ay süreli 8 adet araç kiralama işlemini gerçekleştirerek araç filosunu genişletiyor.

Yapılan araç kiralama sözleşmesi ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ Belediyemizin hizmet kalitesini arttırmak, ilçemize ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için toplam 8 adet araç kiralama işlemimizi gerçekleştirdik. Kiraladığımız araç tipleri, 4 adet 4×4 Pick-Up kamyonet, 1 adet 4×4 Arazi Binek Araç (SUV), 1 adet 4×2 Sedan Otomobil ve 2 adet 4×2 Panel Tipi Kamyonet’tir.

 Kirasını gerçekleştirdiğimiz araçların işe başlama tarihi 01.01.2021,  iş bitirme tarihi 31.12.2021’dir. Kiralama sözleşme bedeli ise 350.400,00 TL (üçyüzellibindörtyüztürklirası) + KDV üzerinden akdedilmiştir. Sözleşme bedeline dahil olan giderler (Ulaşım, sigorta, vergi, resim, harç giderleri ile zorunlu trafik sigortaları ve kaskolar, arıza, tamir, bakım-onarım, lastik giderleri, araçlarda bulunacak olan araç ve gereçler, 3. şahıslarca açılacak olan her türlü dava ve ziyan talepleri) teklif fiyatına dahildir. Sorunlara daha hızlı müdahale edebilmek için yaptığımız araç kiralama işimiz belediyemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.“ dedi.

 

İLAN DETAYLARI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL