TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.553
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.192
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 228
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.302
Kültür Sanat

HOLLANDA 6. ALTIN LALE VE CUMHURİYET BALOSU SİZLERİ BEKLİYOR

Hollanda da her yıl geleneksel olarak yapılan  geçen yıl pandemi nedeniyle  yapılamayan ve bu yıl 6.cısı duzenlenecek olan ALTIN LALE ve CUMHURİYET BALOSU ekibi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 24 Ekim..

HOLLANDA 6. ALTIN LALE VE CUMHURİYET BALOSU SİZLERİ BEKLİYOR
Hollanda da her yıl geleneksel olarak yapılan  geçen yıl pandemi nedeniyle  yapılamayan ve bu yıl 6.cısı duzenlenecek olan ALTIN LALE ve CUMHURİYET BALOSU
ekibi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
24 Ekim Pazar akşamı Hollanda nın Den Haag şehrinde  Opera salonunda  yapılacak  olan balo yanı sıra Cumhuriyetimizin 98 ci yılıda coşku ile kutlanacak.
Canlı muzik , yemek ,sürpriz sanatçı yanı sıra Hollanda da yılın iş adamı, iş kadını,Basın ödülü, Yılın Politikacısı, Yılın Derneği,Yılın genç girişimcisi, Yılın Kültür ve sanat
ödülü,  , Yılın hayırseveri ,Yılın sporcusu ve Sağlık ödüllerinin verildiği bu geleneksel törende her yıl  olduğu gibi bu yılda Türkiyeden  ülkemize hizmet etmiş sürpriz bir sanatçı nın Altın Lale Onur ödülünü alacağı gecenin sunuculuğunuünlü sunucu Sa Baran yapacaktır.
Organaizatör Bülent Türker   bu yıl  değişik bir program sunmayı hedeflediklerini sürprizler yanında geceye gelen konukların Cumhuriyet coşkusunu yaşayacağını
ve eğleneceğini açıkladı.
11 kişilik seçkin jürinin aday gösterilen adaylar arasından yılın en iyilerini seçeceğini yarışta yüzlerce adayın başvurduğunu bildirdi.
Altın laleye  son 5 yılda Türkiye den  1. Naim Süleymanoğlu, 2. Türkan Şoray  3. Fatma Girik 4.  Ediz Hun  ve 5. Nukhet Duru ya verilmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL