HESABIM
Üye Ol

Hollanda da Beşiktaşın 115. yılı muhteşem kutlandı

Hollanda da Beşiktaşın 115. yılı muhteşem kutlandı

Bülent Türker-Erdoğan Demir   -Hollanda Hollanda da 11 yıldır büyük sevgi ve  beğeni kazanan yaptıkları sportif faaliyetler yanında bir çok hayır ve  okul projelerine destek veren Hollanda Beşiktaşlılar Derneği,  115 yılını  Rotterdam  Mahzende  Başkonsolos Sadin Ayyıldız, Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Erdal Torunoğulları,  Hollanda Beşiktaşlılar yönetimi ve  Beşiktaşlı taraftarların katılımı ile gerçekleşti. Geceye renk katan Birol Can...

Haberin Tarihi: 9 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:1702 defa okundu.

Bülent Türker-Erdoğan Demir   -Hollanda

Hollanda da 11 yıldır büyük sevgi ve  beğeni kazanan yaptıkları sportif faaliyetler yanında bir çok hayır ve  okul projelerine destek veren Hollanda Beşiktaşlılar Derneği,  115 yılını  Rotterdam  Mahzende  Başkonsolos Sadin Ayyıldız, Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Erdal Torunoğulları,  Hollanda Beşiktaşlılar yönetimi ve  Beşiktaşlı taraftarların katılımı ile gerçekleşti.

Geceye renk katan Birol Can ve   Taylan Özgür Ölmez  söyledikleri güzel şarkılarla özellikle Birol Can  Beşiktaş marşlarıyla salonu coşturdu.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Başkan Aykut Torunoğulları  “biz sadece  bir spor Derneği değil  bir çok projelerin de mimarıyız. İddia ediyoruz Hollanda da  en iyisi biziz. Daha önce Kars  projelerin ardından geçtiğimiz aylarda Mardin de 1000 öğrenciyi mutlu ettik.” dedi

Daha sonra Beşiktaş Derneği   faaliyetlerin de kendilerine destek veren kişilere de takdirname ve plaketleri sunuldu

Geceyi sunan Ömer Hünkar Ilık  “Beşiktaşlı olmak bir ayrıcalıktır. Böyle bir geceyi sunmaktan mutluluk duyuyorum “dedi.

Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi  Erdal Torunoğulları  da  “takım her gün daha iyiye gidiyor. Bu yıl 3 kez şampiyon olmak  ve taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Avrupa’daki başarılarımız tartışılmaz.  Gecede emeği geçenlere teşekkür ederim.” seklinde konustu.

Geceye eşiyle birlikte katılan TC Rotterdam Başkonsolosu  Sadin Ayyıldız’da bir çok iş adamı taraftar ve basını bir arada görmek buyuk mutluluk.  Beşiktaş Derneği yıllardır  Hollanda da bir çok hayır ve  güzel projelere imza atıyor. Kendilerini kutluyorum. Başarıları devamlı olsun.  Gönlümüz Türk Milli takımının daha büyük başarıları” dedi.

Yemek gece geç saatlere kadar devam etti. Gelen konuklar dans edip halaylarla  coştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı