HOLLANDA KAYSERİLİLER VAKFI 15 ENGELLİYİ SEVİNDİRDİ

kesanpostasi
Okuma Sayısı:207
Hollanda da yaşayan  Kayserililerin kurduğu Hollanda Kayserililer Vakfı Kasım ayında  düzenledikleri 3 cü geleneksel  Kayseriller gecesinde Kayseri sporun formasını satın alan Kırklareli Vizeli Hollanda’daki  Çanakkale müzesi sahibi  ve sitemizin Hollanda temsilcisi Bülent Türker verdiği sözü yerine getirerek Başkan Hatice Bayar ve yönetim ile birlikte  Kayseri ve civarında 15 engelli vatandaşımıza arabalarını ulaştırarak  onları mutlu etti.
Hollanda Kayserililer Vakfı Başkanı Hatice Bayar yaptığı açıklamada  “Her yıl geleneeksel olarak yaptığmız gecede hem tüm Avrupa’daki  Kayserili hemşerilerimizi iş adamlarımızı bir araya topluyor hemde  böyle hayır işlerine imza atıyoruz. Bu yıl Kayserispor yöneticisi Ali Kaynar’ın getirdiği 2 formadan bir tanesini Bülent Türker aldı ve sözünü yerine  getirerek  birlikte 15 yeni engelli arabası alarak adreslerine gönderildi. Çok mutluyuz. Sosyal projelerimiz devam edecek” dedi.
Ali Kaynar da “Kayserispor bu yıl zor durumda. Hem onu destekleyip hemde engellilere destek olmak bizleri mutluluk veriyor. Emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Bülent Türker de “2020 yılın hayır için koş sloganı ile başladık ve 20 günde 30   engelil arabası göndererek insanların dertlerine çare olduğumuz için mutluyum” diyerek duygularını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Sardos Veteranlar Lüleburgaz Veteranlar'ı 3-1 yendi

Trakya Veteranlar Ligi’nde mücadele eden Sardos Veteranlar Takımı […]