TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.165
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.240
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 214
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 26.539
Manşet

HOLLANDA MİMOZA’DAN SONRA ANKARA YENİ MİMOZA HİZMETE GİRDİ.

Hollanda da yıllarca sağlık hizmetleri ve bakımevleri işleten  dalında uzman aslen Kayserili ve Hollanda Kayseriler Vakfı Başkanı olan ve 2 yıl önce Hollanda Altın Lalede yılın iş kadını ödülünü alan..

HOLLANDA MİMOZA’DAN SONRA ANKARA YENİ MİMOZA HİZMETE GİRDİ.
Hollanda da yıllarca sağlık hizmetleri ve bakımevleri işleten  dalında uzman aslen Kayserili ve Hollanda Kayseriler Vakfı Başkanı olan ve 2 yıl önce Hollanda Altın Lalede yılın iş kadını ödülünü alan iş insanı Hatice Bayar “1 yıldır uğraştığımız  büyük bir yatırım oldu.” dedi.
Ankara’nın en güzel semtlerinden Çankaya’da  86 yataklı  4 katlı muhteşem huzur ve bakımevini hizmete sunarak yüzümüzü güldürdü.
Kendisi ile görüştüğümüz Yeni Mimoza sahibi Hatice Bayar yaptığı açıklamada   “30 kişiye iş istihdamı sağladık. Doktorundan bakıcısı hemşiresine kadar tam kadro hizmet veriyoruz. Tek kişilik , çift kişilik ve 4 lü odalarla  tam konfor bir yerimiz oldu. Muhteşem bahçesi  hastaları rahatlatıyor. Deneyimli kadromuzla Hollanda dan   gitmek isteyen yaşlılar için harika bir yer. Bu kriz döneminde yatırımlarımıza ara vermedik. Gururluyuz” şeklinde konuştu.
Bülent Türker de “Ankarada ziyaret ettiğim  Yeni Mimoza  tek kelime ile muhteşem. Her şey özenle
hazırlanmış. Gurur duydum. Örnek bir kurum olmuş. Emeği geçenleri kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL