Dünya Kültür Sanat Yaşam

HOLLANDA’DAKİ İŞ KADINIMIZDAN ÖRNEK DAVRANIŞ. TEŞEKKÜRLER SA BARAN

Bülent TÜRKER/HOLLANDA- Hollanda Rotterdam da  sevilen iş kadınlarımızdan güzellik uzmanı ve bakım  merkezi olan ayrıca Altın Lale sunucusu  Sa Baran  özel elbiseleri ayakkabı ve aksesuarlarını satarak  Türkiye’deki ihtiyaç sahibi çocuklar..

HOLLANDA’DAKİ İŞ KADINIMIZDAN ÖRNEK DAVRANIŞ. TEŞEKKÜRLER SA BARAN

Bülent TÜRKER/HOLLANDA-

Hollanda Rotterdam da  sevilen iş kadınlarımızdan güzellik uzmanı ve bakım  merkezi olan ayrıca Altın Lale sunucusu  Sa Baran  özel elbiseleri ayakkabı ve aksesuarlarını satarak  Türkiye’deki ihtiyaç sahibi çocuklar ve  sokaklardaki sahipsiz hayvanlara büyük destek veriyor.

Konu ile ilgili  Hollanda Temsilcimiz Bülent Türker,’e konuşan Sa Baran  “Hepimizin  evlerinde kullanmadığımız bir çok şey var ve bunları değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Giymediğim kıyafetleri satışa çıkartarak Türkiye’deki çocuklar ve sokak canlarına destek veriyorum. Çok mutluyum. Bu güne kadar yüzlerce çocuk giydirdik ve binlerce sokaktaki ve  ormandaki sahipsiz hayvanlara destek verdik.“şeklinde konuştu.
Altın Lale organizatörü de olan Bülent Türker de , “Sa Baran hanımın bu muhteşem girişimi, Tüm kadınlara örnek teşkil etmeli. Kendisi ile gurur duyuyoruz. Türkiyede olduğum sürece bize sık sık mama desteği yapan Sa Baran’nın örnek davranışından dolayı kendisini kutluyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL