Dünya Güncel

HOLLANDA’DAKİ İYİLİK MELEĞİ MURAT ÖZBİÇER 150 ÇOCUĞU GİYDİRDİ

Bülent TÜRKER-HOLLANDA Hollanda’nın Rotterdam şehrinde iş adamlarımızdan  Adanalı Murat Özbiçer  Adana ve civarı ile Türkiye’nin değişik yerlerinde 150 dolayında gelen kış ayı dolayısı ile bot ve ayakkabı desteği verdi. Yaptığı..

HOLLANDA’DAKİ İYİLİK MELEĞİ MURAT ÖZBİÇER 150 ÇOCUĞU GİYDİRDİ
Bülent TÜRKER-HOLLANDA
Hollanda’nın Rotterdam şehrinde iş adamlarımızdan  Adanalı Murat Özbiçer  Adana ve civarı ile Türkiye’nin değişik yerlerinde 150 dolayında gelen kış ayı dolayısı ile bot ve ayakkabı desteği verdi.
Yaptığı yardımla büyük beğeni kazanan ve çocukları çok sevdiğini belirten Murat Özbiçer “Yardımlarımız devam edecek”  dedi.
Türkiye de ihtiyaç sahibi çocuklar yanında  sokaklardaki ve ormanlardaki sahipsiz hayvanlara da  sahip çıkan ve onlara da destek verdiğini belirten  Murat Özbiçer , Bizler Türkiye’yi unutmuyoruz.
Her zaman kalbimiz  orada. Burada çalışıp  oradakilere destek olmak bizleri mutlu ediyor. Hayatı seviyoruz. Çocukları seviyoruz. Her durumu iyi olan iş adamları böyle yardımları yapmalı” dedi.
Murat Özbiçer “yardımlarımız önümüzdeki aylarda da devam edecek. Ben ve ekibimiz arkadaşlar her zaman çocukların yanındayız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL