Hüseyin Çakmak Adaylığını Açıkladı…

Hüseyin Çakmak Adaylığını Açıkladı…

Keşan Lokantacı Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Hüseyin Çakmak 14 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak oda genel kurul öncesi, 5 Ocak 2017 Cuma günü bir basın toplantısı yaparak yeniden başkanlığa ve yönetime talip olduğunu açıkladı. Çakmak, yaptığı konuşmada yeniden bu göreve talip olduklarını ve hizmete devam etmeye talip olduklarını belişrterek “Önümüzeki hafta yönetim ve denetim...

Haberin Tarihi: 5 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:223 defa okundu.

Keşan Lokantacı Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Hüseyin Çakmak 14 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak oda genel kurul öncesi, 5 Ocak 2017 Cuma günü bir basın toplantısı yaparak yeniden başkanlığa ve yönetime talip olduğunu açıkladı.

Çakmak, yaptığı konuşmada yeniden bu göreve talip olduklarını ve hizmete devam etmeye talip olduklarını belişrterek “Önümüzeki hafta yönetim ve denetim kurulu üye adayı arkadaşlarımızı da sizlere tanıtacağım. 14 Ocak’taki odamız genel kurulumuza tüm üyelerimizi davet ediyor ve oy kullanarak üyelik görevlerini yerine getirmeye davet ediyorum. Biz yine her zamanki gibi bu yıl da pembe liste ile yarışa gireceğiz” dedi.

Hüseyin Çakmak açıklamasının ardından bir süre önce Keşan’da Bulgaristan ile ortak gerçekleştirilen Yöresel Yemekle Festivali’nde Türk yemeklerini yaparak destek veren Keşanlı bayanlara ve destek olan Keşanlı işletme sahiplerine Teşekkür Belgesi takdim etti.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı