Güncel

Hüseyin Yavaş’tan sitemize ziyaret

ERDOĞAN DEMİR Keşan Yenimuhacırlı olan ve 2022 yılında emekli olan Savcı Hüseyin Yavaş, dün sitemizi  ziyaret etti. Yavaş, muhabirimiz Erdoğan Demir ile görüşerek, Türkiye ve Keşan ile ilgili önemli konularda..

Hüseyin Yavaş’tan sitemize ziyaret

ERDOĞAN DEMİR

Keşan Yenimuhacırlı olan ve 2022 yılında emekli olan Savcı Hüseyin Yavaş, dün sitemizi  ziyaret etti.

Yavaş, muhabirimiz Erdoğan Demir ile görüşerek, Türkiye ve Keşan ile ilgili önemli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Yavaş görevi sırasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım şike davasında görev alırken ayrıca Sarıyer Cumhuriyet Başsavcılığı görevi sırasında da Korkmaz Yiğit hakkında da soruşturma davası açmıştı . Yavaş ayrıca Kenan Şeranoğlu’nun sanık olduğu titan saadet zinciri soruşturmasında, 2014 te nuh çimento soruşturması ve uzlaştırma suçları görevi ve son dönemde de sporda şiddet yasası ile ilgili çalışmaları olan ve spor savcılığı görevini yürüten savcı idi.

Yavaş, Demir’e ziyaret nedeni ile ilgili olarak gösterdiği ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür ederek, “Yaz tatili nedeniyle Erikli’de yim, bundan sonra memleketim Keşan’a yerleşeceğim. Gazeteniz aracılığı ile ulaşamadışım dostlarıma ve arkadaşlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum “dedi.

Demir’de Yavaş’a ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, emeklilik yaşamında başarılar diledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL