HESABIM
Üye Ol

Hüseyin Yıldırım, Adaylıktan Çekildi. Keşan’da Cumhur İttifakı İle Seçime Gidileceğini Açıkladı…

Hüseyin Yıldırım, Adaylıktan Çekildi. Keşan’da Cumhur İttifakı İle Seçime Gidileceğini Açıkladı…

MHP Keşan Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yıldırım, Facebook Sayfasından yaptığı açıklamada Cumhur İttifakı çerçevesinde adaylıktan çekildiğini ve Cumhur İttifakına destek vereceğini belirterek Keşan’da Cumhur İttifakı ile seçimlere gidileceğini belirtti. Yıldırım’ın açıklaması şöyle; Kamuoyuna saygı ile bildirilir Aziz Keşan halkımızı en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün muasır medeniyetler hedefini yakalama iradesi,milli ve üniter devlet...

Haberin Tarihi: 19 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:2514 defa okundu.

MHP Keşan Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yıldırım, Facebook Sayfasından yaptığı açıklamada Cumhur İttifakı çerçevesinde adaylıktan çekildiğini ve Cumhur İttifakına destek vereceğini belirterek Keşan’da Cumhur İttifakı ile seçimlere gidileceğini belirtti.

Yıldırım’ın açıklaması şöyle;

Kamuoyuna saygı ile bildirilir
Aziz Keşan halkımızı en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün muasır medeniyetler hedefini yakalama iradesi,milli ve üniter devlet yapımızın muhafazası ve müdafaası,bölgesel güç ve lider ülke 2023 vizyonu, İ’la-yı Kelimetullah yolunda dünya barışına ve adaletin tesisi demek olan ‘’CUMHUR İTTİFAKI’’ 31 mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ilçemiz Keşan cumhur ittifakının hedeflerini yarınlara taşımak için cumhur ittifakının Ak Parti Keşan belediye başkanı sayın Mustafa HELVACIOĞLU’nu Devlet BAHÇELİ Bey’in talimatlarıyla destekleneceği ,cumhur ittifakı’nın 31 mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ilçemizi başarılı kılma adına şahsım Hüseyin YILDIRIM olarak sonuna kadar mücadele ve destek vereceğimi,Keşan halkımız başta olmak üzere cumhur ittifakına ve davamıza gönül vermiş arkadaşlarımıza saygıyla arz ederim.

Değerli Kardeşlerim;
*Devletimizin bekası söz konusu iken hangi belediyeyi kimin alacağının hiçbir önemi yoktur.
*Ülke istikbal derdindeyken şahsi ikballerimizin derdine düşmek devlet ve dava adamlığına asla yakışmaz.
*Önce şahsım ve partim değil önce Ülkem ve Devletim anlayışı şahsımın beşikten mezara tek ülküsüdür.
*vatanı kaybettikten sonra,memleketimize bir hizmetimiz bir faydamız olmadıktan sonra,garip ve yoksulun yoldaşı olmadıktan sonra,yetim ve öksüzlerin başını okşamadıktan sonra neyin siyasetini ve neyin başkanlığını yapacağız

Değerli kardeşlerim;
İlahi muhabbetin tecelli etmediği gönül tebessüm yayamaz.Biz İstanbul’dan memketimize hicret ederken Keşan halkımıza ve siyaset hayatımıza bir ilke ve tebessüm yaymak için geldik.
Şahsi ikballerimiz ve siyasi menfaatlerimiz doğrultusunda asla hareket etmedik kalp kırmadık.
Gönüllere tebessüm yaymaya,halkımızın gönül makamına talip olduk.
Nefsimizi her daim Allah diyen çobanın bile ayak tozundan aşağıda gördük.
Şahsım hakkında nifak tohumları ekilmesin diye, büyüklerimizin şahsıma ısrarla teklif etmiş oldukları gerek belediye başkan yardımcılığı,il genel meclis üyeliği ve liste sıralamasında hiçbir tasarruf sergilemeyip asla kabul etmediğimi,makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu,esas gayenin bu kubbede hoş bir seda bırakmak olduğunu belirtir,
Doğduğum günden itibaren devletimin bana hizmet etmesini bir vefa borcu olarak görüyorum.
16 yıldan beri hizmet ettiğim ve Ak partinin kuruluş yılında gençliğimin ilk oyunu Ak partiye kullanarak cumhurbaşkanımız sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’la gözlerimi siyasi hayata açtım.
Dava Yolunda Devlet ve Beka anlayışı ile Recep Tayyip ERDOĞAN’a yol arkadaşlığı yapmış Devlet adamı sn.Devlet BAHÇELİ’yede en kalbi muahabbetlerimi ve hürmetlerimi iletmek isterim.

Stratejik bir hamle,memleket meselem olarak gördüğüm 31 mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde
Milliyetçi hareket partisi Keşan belediye başkan adayı olarak kardeşliği pekiştirci,birleştirici tutumu şahsıma yansımsını şeref olarak addediyorum.
Cumhur ittifakı çatısı altında Ak Parti ve Mhp olarak,her iki genel başkanlarımızada vefa borcumu ve hakkımı ödediğimi düşünüyor,şahsımın görevini yerine getirmiş olduğunu düşünüyor tavazu ve nezaketlerine sığındığımı ifade etmek istiyorum.şahsım olarak her iki partiye ve her iki devlet büyüğüme,bu kutlu yolda cefa çekmiş,çileye talip olmuş tüm kardeşlerime hakkımı helal ediyorum,sizleirnde bana hakkı geçti ise haklarınızı helal etmenizi istiyorum.

31 mart 2019 mahalli idareler seçimlerinin hayırlara vesile olmasını,Keşan halkımızın tercihinin cumhur ittifakı kapsamında Ak parti hizmet belediyeciliğini seçeceklerinden hiçbir şüphem ve endişem yoktur.
Duamız belli duyan belli diyerek,Keşan halkımızı ve bizleri Cumhur ittifakı kapsamında Ak Parti hizmet belediyeciliğine, gayretlemiz ve yoğun çalışmalarımız neticesinde bizlere nasip, Keşan halkımıza da hayırlı kılsın.
Tüm aziz ve necip Keşan halkımızı en kalbi muhabbetlerimle selamlar,Keşan için beka için durmak ‘’DURMAK YOK YOLA DEVAM’’.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı