HESABIM
Üye Ol

Hüseyin Yıldırım MHP’den Keşan Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Hüseyin Yıldırım MHP’den Keşan Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)’de 15 Kasım 2018 tarihinde başlayan belediye başkan aday adaylığı başvuruları devam ediyor. MHP’den dün, Keşan Belediye Başkan aday adaylığı için İşadamı Hüseyin Yıldırım başvuruda bulundu. Yıldırım, aday adaylığı başvurusunu MHP Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Zümbül’e teslim etti. Aday adaylığı başvurusunda ilk olarak, Hüseyin Yıldırım söz aldı. Yıldırım: “Onurlu ve dik duruşumuz ile Keşan halkımızın oylarına talip...

Haberin Tarihi: 8 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:726 defa okundu.

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)’de 15 Kasım 2018 tarihinde başlayan belediye başkan aday adaylığı başvuruları devam ediyor.

MHP’den dün, Keşan Belediye Başkan aday adaylığı için İşadamı Hüseyin Yıldırım başvuruda bulundu.

Yıldırım, aday adaylığı başvurusunu MHP Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Zümbül’e teslim etti.

Aday adaylığı başvurusunda ilk olarak, Hüseyin Yıldırım söz aldı.

Yıldırım: “Onurlu ve dik duruşumuz ile Keşan halkımızın oylarına talip olmak için yola çıktık”

Açıklamasına, “Öncelikle Keşan halkımızı en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.” diyerek, başlayan Yıldırımşunları söyledi: “Milliyetçi Hareket Partisi Keşan Belediye Başkan aday adaylığı için almış olduğumuz kararın hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Bizler Keşan’ımıza hizmet etmek için taş üstüne taş eklemeye, gönül üstüne gönül inşa etmeye, hizmet kervanına hizmet ve değer katmaya, onurlu ve dik duruşumuz ile Keşan halkımızın oylarına talip olmak için yola çıktık. 

Bu vesile ile aday adaylığımızın hayırlara vesile olmasını, Milliyetçi Hareket Partisi camiasına da hayırlı ve mübarek olmasını temenni ediyor, tüm Keşan halkını saygı ile selamlıyorum.”

Hüseyin Yıldırım’ın ardından İlçe Başkanı Hüseyin Zümbül söz aldı.

Zümbül: “Aday adaylığı konusunda, ince eleyip sık dokuyoruz”

Zümbül açıklamasında şunlara yer verdi: “Aday adaylığı için başvuran Hüseyin Yıldırım arkadaşımızın başvurusunu bugün için işleme almış bulunuyoruz. Daha önceki açıklamalarımızda da belirttiğimiz gibi aday adaylığı konusunda çok ince eleyip sık dokuyoruz. Kızıl elmamızdan, kırmızı çizgilerimizden taviz vermeden aday belirleme sürecimizi devam ettirmeye çalışıyoruz. Yerli ve milli adaylar ile görüşmelerimiz devam ediyor. Başvurusunu aldığımız adaylar arasından genel merkezimizin vereceği karar doğrultusunda Keşan Belediye Başkan adayımızı en kısa sürede netleştirip açıklayacağız.”

MHP’de belediye başkan aday adaylığı başvuruları ise, 15 Aralık 2018 tarihinde sona ereceği öğrenildi.

(Haber-Foto: Deniz ÇİL)-Gündem Saros

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı