Güncel Okuma Sayısı: 22

Huzurevi Sakinleri Unutulmadı

  Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun eşi Sibel Kesimoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider ile beraberindekiler Huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler. Bayan Kesimoğlu ve Başkan Yardımcısı Gider, Huzurevi sakinlerini..

Huzurevi Sakinleri Unutulmadı

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun eşi Sibel Kesimoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider ile beraberindekiler Huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

IMG_0103 [] IMG_0149 [] IMG_0156 [] (1) IMG_0156 []

Bayan Kesimoğlu ve Başkan Yardımcısı Gider, Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, yaşlıların ellerini öpüp bayramlarını kutladılar.

IMG_0085 [] IMG_0083 [] IMG_0071 [] IMG_0055 []

Huzurevi sakinlerini çeşitli hediyeler ile mutlu eden bayan Kesimoğlu, tüm yaşlılar ile tek tek sohbet ederek hatırlarını sordu.

Huzurevindeki ziyarette oldukça güzel görüntüler ortaya çıkarken, zaman zaman da duygusal anlar yaşandı.

IMG_0050 [] IMG_0040 [] IMG_0036 [] 2 (1)

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, huzurevi sakinleri ile bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek ‘’ Gönül istiyor ki her zaman kendileriyle beraber olalım. Bayramlarda özel günlerde büyüklerimizi ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Büyüklerimiz bizler için en önemli varlıklarımızdır. Ben tekrar büyüklerimizin tek tek ellerinden öpüyorum. Büyüklerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Herkesin huzur ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL