TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Eğitim Siyaset
 • Okuma Sayısı: 101

 • İba’dan Öğretmenler Günü mesajı

  AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayımladı. İba mesajında, devletin sağladığı imkanlarla, öğretmenlerin görev ve sorumlulukları birleşerek eğitim kalitesinin her geçen gün arttığını belirtti. Geleceğin..

  İba’dan Öğretmenler Günü mesajı

  AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

  İba mesajında, devletin sağladığı imkanlarla, öğretmenlerin görev ve sorumlulukları birleşerek eğitim kalitesinin her geçen gün arttığını belirtti.

  Geleceğin teminatı olan nesillerin yetişmesinde öğretmenlerin önemli rolü olduğunu aktaran Başkan İba, “Kovid-19 salgın sürecinde ne yazık ki, öğretmen öğrencisinden, öğrenci de öğretmeninden ayrı kaldı. Ama salgının etkisinin hafiflemesiyle birlikte 6 Eylül tarihinde yeniden yüz yüze eğitim heyecanı yaşandı. Çok şükür Edirne’de eğitim aksamadı. Gerekli tüm salgın tedbirleri uygulanıyor. İnşallah bu salgın sürecinin bir an önce son bulmasını ve eski coşkulu günlere kavuşulmasını diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

  İba, öğretmenleri her açıdan güçlendirmek, onlara huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak adına AK Parti hükümetinin güçlü çalışmaları hayata geçirdiğini belirten İba, şunları kaydetti:

  “Öğretmenlerimiz salgın sürecinde de büyük özveriyle çalıştı. Millet mekteplerinin açıldığı ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor, eğitim öğretim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden kutluyorum. Görevi esnasında şehit olmuş öğretmenlerimiz başta olmak üzere ahirete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, emekli öğretmenlerimize ise aileleriyle birlikte Allah’tan sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler diliyorum.”

   

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL