HESABIM
Üye Ol

İbrahim Dağ, Mercan Ticaret’ten ve Keşan FM’deki görevinden ayrılıyor! 

İbrahim Dağ, Mercan Ticaret’ten ve Keşan FM’deki görevinden ayrılıyor! 

Keşan FM Koordinatörü İbrahim Dağ, 1996 yılında çalışmaya başladığı  Mercan Ticaret’ten ve 2015 Mayıs ayından bu yana sürdürdüğü Keşan FM Koordinatörlüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.  Dağ, istifası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:  “Trakya’mızın en önemli ve en büyük firmalarından biri olan Mercan Ticaret’te sıcak satış temsilcisi olarak çalışmaya başladığım günlerde, Mercan Ticaret Kurucusu rahmetli Kerami Mercan’dan sık sık duyduğum, <Doğruluk İbrişim İpliği Gibidir. İncelir İncelir Kopmaz!> sözünü kendime ilke...

Haberin Tarihi: 10 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:334 defa okundu.

Keşan FM Koordinatörü İbrahim Dağ, 1996 yılında çalışmaya başladığı  Mercan Ticaret’ten ve 2015 Mayıs ayından bu yana sürdürdüğü Keşan FM Koordinatörlüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı. 

Dağ, istifası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: 

Trakyamızın en önemli ve en büyük firmalarından biri olan Mercan Ticarette sıcak satış temsilcisi olarak çalışmaya başladığım günlerde, Mercan Ticaret Kurucusu rahmetli Kerami Mercan’dan sık sık duyduğum, <Doğruluk İbrişim İpliği Gibidir. İncelir İncelir Kopmaz!> sözünü kendime ilke edindim.  

Bu zemin üzerine kurduğum sistemli ve disiplinli çalışma anlayışıma pozitif ve heyecanlı yönümü de katarak bugünlere ulaştım. 

Sırasıyla; soğuk satış, satış şefi, satış müdürü ve şirket müdürlüğüne kadar yükselme başarısını gösterdim.  

2015 yılında Mercan bünyesine dahil olan Keşan FMin 2018 yılına kadar koordinatörlüğünü, ekip arkadaşlarım ile birlikte başarı ile yürüttüm. 

2006 yılında kendime koyduğum bir hedefim vardı ve şimdi zamanı geldiğini düşünüyor, bu hedefe ulaşma yolunda çalışmalarıma başlamak üzere; 30 Kasım 2018 tarihi itibarı ile MERCAN TİCARET ve KEŞAN FM ile hiçbir ilişiğimin kalmayacağını kamuoyuna saygıyla duyuruyorum.”  

Mercan Ticaret ailesinin bir ferdi olmanın kendisine çok önemli kazanımlar sağladığını ifade eden İbrahim Dağ“Bu kıymetli ailenin bir parçası olmanın  ayrıcalık olduğunu düşünüyor, üzerimde emeği olan herkese gönülden teşekkürlerimle, hakkınızı helal edin diyorum.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı