HESABIM
Üye Ol

İbrahim Dağ, Yeni Mahalle Muhtar adayı

İbrahim Dağ, Yeni Mahalle Muhtar adayı

12 Kasım 2018 tarihinde yaptığı açıklama ile Mercan Ticaret’ten ve Keşan FM’deki görevinden 30 Kasım 2018 tarihinde ayrıldığını duyuran Dağ, Yeni Mahalle Muhtar adaylığı için çalışmalarına başladığını bildirdi. 1962 doğumlu olan Dağ, Enez-Büyükevren nüfusuna kayıtlı. 34 Yıldır Keşan’da, 11 yıldan bu yana da  Yeni Mahalle Belkoop’ ta ikamet ettiğini, hayatı ve insanları iyi gözlemlediğini ve...

Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:282 defa okundu.

12 Kasım 2018 tarihinde yaptığı açıklama ile Mercan Ticaret’ten ve Keşan FM’deki görevinden 30 Kasım 2018 tarihinde ayrıldığını duyuran Dağ, Yeni Mahalle Muhtar adaylığı için çalışmalarına başladığını bildirdi.

1962 doğumlu olan Dağ, Enez-Büyükevren nüfusuna kayıtlı.

34 Yıldır Keşan’da, 11 yıldan bu yana da  Yeni Mahalle Belkoop’ ta ikamet ettiğini, hayatı ve insanları iyi gözlemlediğini ve bunun yararını gördüğünü kaydeden Dağ“Bugüne kadar edindiğim tecrübeleri ve gözlemlerimi değerlendirerek, göç alan ve önümüzdeki yıllarda Keşan’ın cazibe merkezi haline geleceğine inandığım Yeni Mahalle’de  halkımıza hizmet etme arzusundayım.” şeklinde konuştu.

Dağ, azalarını da belirledi

Yeni Mahalle’de ikamet edenler arasından belirlediği isimlerle görüşmeler yaparak aza üyelerini de kesinleştirdiğini dile getiren İbrahim Dağ, şunları söyledi: “Adaylık sürecinde birlikte yürüyeceğim yol arkadaşlarımı da semt sakinleri arasından belirledim. Pek çok değerli isimle görüştüm. Olumlu cevap veren gönüllü isimlerle istişareler sonucunda, benimle birlikte mahallemize hizmet edecek 8 aza üyemizi de belirledik.”

İbarahim Dağ’ın aza listesinde yer alan isimler şöyle:

Necati Kılıç, Selahattin Gündüz, Aynur Ergin Köseler, Süleyman Bilik, Murat Dalkıran, Türkay Dinçer, Zeynep Bulut, Tuncay Turşucu.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı