Hava Durumu

İki gün, iki mevsim…

Çarşamba ve perşembe günleri siyah ve beyaz kadar farklı hava şartlarına tanıklık edeceğiz. Çarşamba günü sert lodos ve bol güneş eşliğinde sıcaklıklar 20 dereceye doğru yol alacak. Kısa süreli ısınmanın..

İki gün, iki mevsim…

Çarşamba ve perşembe günleri siyah ve beyaz kadar farklı hava şartlarına tanıklık edeceğiz. Çarşamba günü sert lodos ve bol güneş eşliğinde sıcaklıklar 20 dereceye doğru yol alacak.

Kısa süreli ısınmanın ardından gece geç saatlerde giriş yapacak sağanak yağışlarla birlikte kuvvetlenecek kuzeyli rüzgarlar, sıcaklıkları bir anda 5 derece civarlarına ve altına indirecek. Tam bir kış havasının yaşanacağı perşembe günü 300-400 metre rakımın üzerindeki yerlerde birkaç santimlik kar örtüsü oluşabilir.

Bölgemizin kalan kesimlerinde görülecek sağanak yağmur, yağışın yoğun olduğu esnalarda karla karışık yağmura veya kısa süreliğine sulu kadar dönüşebilir.

Cuma günü yağış etkisini büyük ölçüde yitirse de mevsim için oldukça soğuk hava devam edecek. Sıcaklıklar adım adım artışa geçse de önümüzdeki haftanın ortalarına kadar tam manasıyla bir bahar ısınması beklenmiyor…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL