TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Köşe Yazısı

İKİMİZ BİR FİDANIN..

Efendim, bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta içerisinde ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş olan Devlet adamı, Oğuzhan Asiltürk’ü kaybettik! Allah rahmet eylesin. Kendisine bir kez daha yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ediyoruz. Ancak; bana..

İKİMİZ BİR FİDANIN..

Efendim, bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta içerisinde ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş olan Devlet adamı, Oğuzhan Asiltürk’ü kaybettik! Allah rahmet eylesin. Kendisine bir kez daha yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Ancak; bana öyle geliyor ki, bu önemli kayba en çok üzülen Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Öyle ya: Sayın Cumhurbaşkanımız kısa bir süre önce kendisiyle bir görüşme yapmış ve muhtemelen kendisinden Saadet partisi içerisinden kopmalar sağlamasını ve de Saadet partisinin Millet ittifakından ayrılarak, kendi cephesinde yer almasını ve bu yolla MHP’nin elindeki kozları etkisizleştirmeyi talep etmiştir!

Hey hat! Rahmetli Oğuzhan Asiltürk’ün vefatından sonra bu proje suya düşmüş oluyor ve bu vefat sonrası AKP, tekrar MHP’ye dönerek; çaresizlik içerisinde şu şarkıyı söylemeye devam edecek:

İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız! Sen benimle, ben seninle bu hayatı yaşamalıyız!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL