TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Siyaset

İl Başkanı İba belediye başkanlarıyla bir araya geldi

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, il başkanlığında düzenlenen toplantıda AK Partili belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Partiden yapılan açıklamaya göre, toplantıda ilçelerde yapılması planlanan projeler görüşüldü. İba, belediyelerin..

İl Başkanı İba belediye başkanlarıyla bir araya geldi

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, il başkanlığında düzenlenen toplantıda AK Partili belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, toplantıda ilçelerde yapılması planlanan projeler görüşüldü.

İba, belediyelerin devam eden yatırımları ve hizmetleri hakkında bilgi aldı, birlik ve beraberlik içinde Edirne’de çok işler başarılacağını belirtti.

AK Parti belediyeleri olarak vatandaşlara verdikleri vaatlerin büyük bir çoğunluğunu gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını aktaran İba, şunları kaydetti:

“Keşan’ımızda kaldırımlar ve yollar adeta baştan yenilendi. Gençlere, kadınlara kısacası kentte yaşayan tüm hemşerilerimize dokunulacak onlarca hizmet hayata geçirildi. Havsa’mızın çehresi değişti. Havsa dere ıslah edildi ve artık adı taşkınlar ile anılmıyor. Lalapaşa’mız TOKİ konutlarımız ile vatandaşlarımız en uygun koşullarda ev sahibi oldu. Doğalgaz ve şehir içme suyu şebeke sistemi yenileme çalışmaları ve ana caddede güzelleştirme çalışmalarıyla birlikte Lalapaşa’mız bir başka görünüm kazanacak ve ışıl, ışıl olacak.

Yenimuhacir Beldemizi 30 yılı aşkın süredir ilk kez sıcak asfalt ile tanıştırdık. Beldemizde bulunan köprümüzü genişleterek çift yönlü hale getirdik. Esetçe’de yenilenen içme suyu şebekesi sonrası yollarımızda kilit taş çalışmalarımıza başladık. Subaşı Beldemize doğal gazı getireceğiz dedik. Çalışmalarımıza başladık ve hızlıca devam ediyoruz. İçme suyu kuyularımızı faaliyete geçirdik. Yollarımızı sıcak asfalt ile düzenledik. Yenikarpuzlu Beldemizde okulumuzdan, belde meydanımıza, semt sahalarından modern spor salonuna, yeşil alan dinlenme alanlarından derelerimizin ıslahına kadar onlarca hizmeti beldemize kazandırdık.” (AA)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL