HESABIM
Üye Ol

İlçe Seçim Müdürlüğü’nde Akşener İçin İmza Kampanyası

İlçe Seçim Müdürlüğü’nde Akşener İçin İmza Kampanyası

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı’na 100 bin imza toplayarak aday olma kararı alan ve YSK’ya başvurularını bu yönde yapan adaylar için dün “100 bin imza” startı verildi. 24 Haziran seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı’na 100 bin imza toplayarak aday olma kararı alarak, başvurularını bu yönde yapan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel...

Haberin Tarihi: 5 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:781 defa okundu.

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı’na 100 bin imza toplayarak aday olma kararı alan ve YSK’ya başvurularını bu yönde yapan adaylar için dün “100 bin imza” startı verildi.

24 Haziran seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı’na 100 bin imza toplayarak aday olma kararı alarak, başvurularını bu yönde yapan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek‘in aday olabilmeler için gerekli imzaların toplanması adına bu partilerin Keşan ilçe Teşkilatları start verdi.

İYİ Parti ve Vatan Partisi, Adalet Sarayı’nda…

Sabah saatlerinden itibaren, seçmenler, Cumhurbaşkanı adayı gösterilecek isimler için Adalet Sarayı’nda bulunan Keşan İlçe Seçim Müdürlüğü’ne gelmeye başladı. Seçmenler, bu 4 aday içerisinden, istedikleri Cumhurbaşkanı adayı için imza verirken, partilerin Keşan İlçe Teşkilatları da gerek hoparlör, gerekse kurdukları stantlarda broşür dağıtarak seçmenleri bilgilendirdi. Bu 4 isimden birini Cumhurbaşkanı adayı olarak görmek isteyen seçmenler, yolunu tuttuğu İlçe Seçim Müdürlüğü girişinde bulunan İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Av. Özge Kuru Tutal ile ilçe teşkilatını ve Vatan Partisi Keşan İlçe Teşkilatı tarafından karşılandı. Vatan Partisi Keşan İlçe Teşkilatı, Adalet Sarayı girişine kurdukları stant ile Doğu Perinçek‘e destek istedi.

Akşener, kısa sürede 100 bin imzayı geçti

İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatı, başlatılan imza kampanyasını sıkı tutarak, görev dağılımı yaptı. Partililerin bir kısmı İlçe Seçim Müdürlüğü’nde beklerken, bazı partililer parti binası girişinde, bazıları ise Hastane Caddesi üzerine kurdukları stantlarda, Cumhurbaşkanı adaylığı için Meral Akşener‘e destek istedi. Av. Özge Kuru Tutal da, görev dağılımı yapan partilileri, görev yerlerinde ziyaret ederek bilgi alırken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘in, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için gereken 100 bin imzayı, kısa sürede tamamladığı öğrenildi. 9 Mayıs’a kadar devam edecek olan imza işlemlerinde, Keşan’da ilk gün verilen imzanın 360’ı geçtiği öğrenildi. Öte yandan, Keşan İlçe Seçim Müdürlüğü’nün, bu süre içerisinde Cumartesi ve Pazar günleri de açık olacağı bildirildi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı