HESABIM
Üye Ol

İletişim

İletişim Sayfası Yer Alcak

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • Murat
  23 Mart 2015 16:42 Kullanıcı Profili

  Sahadan galip ayrılan Keşan Meslek Yüksekokulu oldu.
  Bu yıl 32’ncisi düzenlenen Trakya Üniversitesi Spor Şenlikleri başladı. Bugünkü futbol karşılaşması Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile Keşan Meslek Yüksekokulu arasındaydı. Maç 8-2 Keşan Meslek Yüksekokulu’nun galibiyetiyle sonuçlandı.
  Takım içi arkadaşlığın çok yüksek seviyede olduğuna değinen Keşan Meslek Yüksekokulu Öğr. Elm. Murat Gençer; bu sene enerjimiz ve moralimiz yüksek bir şekilde turnuvaya başladık, umarım önümüzdeki maçları da kazanıp finale kalırız dedi.

 • YILMAZ
  17 Şubat 2016 16:09 Kullanıcı Profili

  İYİ ÇALIŞMALAR,UZUNKÖPRÜSPOR YETKİLİSİYİM RİCA ETSEM 14,02,2016 OYNAN ANAFARTALARSPOR-UZUNKÖPRÜSPOR RESİMLERİNDEN ATABİLRMİSİMİZ,TEŞEKKÜR EDRİM İYİ GÜNLER

 • Abdulhalim
  17 Aralık 2018 22:38 Kullanıcı Profili

  Merhabalar ben Abdulhalim Akçay. Şu anda Doğa ve Spor için ‘Farkındalık Yarat Hareket Et ‘Türkiye Bisiklet Turundayım. Projem için sponsorluk arayışı içinde olduğum için size yazmış bulunuyorum. Aşağıdan sosyal medya hesaplarıma erişebilirsiniz. Ayrıca iletişim için telefon numaramı da sizlere yazıyorum. Sponsorluk desteği her konuda olabilir. Çünkü çok fazla konuyu kapsayan bir proje diyebilirim.
  Abdulhalim Akçay kimdir?

  1980 Mardin/Midyat doğumluyum. İlk okul, orta okul ve liseyi Mardin Midyat ilçesinde tamamladım. Dil eğitimi için Kırgızistan’a gittim. Bunun dışında Rusya, İran, Kazakistan ülkelerinde bulundum. Bulunduğum süre zarfında bu bölgelerin kültürlerine ve dillerine aşinalık kazanmış oldum. Ayrıca farklı coğrafyalarda bulunmak benim kültürümü büyük ölçüde etkilemiş oldu. Şu an da İngilizce, Rusça ve Kırgızca dillerini konuşabilmekteyim. Türkiye’ de Antalya ve Bodrum bölgelerinde Turizm sektörü alanında birden fazla departmanda çalıştım.
  Abdulhalim Akçay’ın şu an ki hedefi ve amaçları nedir?

  28 Kasım 2018 tarihi itibari ile ana amacım olan Türkiye 81 il 800 ilçe turu projemi gerçekleştirmek için yollara düştüm ve ilk amaç ve hedefim bunu gerçekleştirebilmek. Bunun dışındaki hedeflerim aşağıda sıralanmıştır;

  *Farkındalık yarat! – hareket et! sloganı ile 81 ile 800 ilçeyi bisiklet turu yaparak tamamlamak.
  *Türkiye’nin kültürünü tanıtabilmek ve farkındalık yaratabilmek.
  *Köylerde, şehirlerde bulunan okul, konferans salonu gibi çeşitli yerlerde sunum ve söyleşiler gerçekleştirebilmek.
  *Balkon, pencere ve kapı resimlerini çekerek Türkiye arşivi çıkartmak.
  *Yollar şehirler insanlar (yol hikayeleri) adında bir kitap yazarak çıkartmak.
  *Belgesel hazırlamak.

  İletişim bilgileri;

  Telefon numarası:0545 276 09 29
  Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjOSdk7OU7wiQtsxwt-1syA
  İnstagram: https://www.instagram.com/abdulhalim_akcay/
  Facebook: https://www.facebook.com/abdulhalim.akcay.3

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı