Bölgeden Okuma Sayısı: 10

İlhami Ertem Lisesi’nden ziyaret

Anadolu İlhami Ertem Lisesi Müdürü Hüseyin Çakıcı mEdirne Belediye Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu’nu ziyaret etti. Anadolu İlhami Ertem Lisesi Müdürü Hüseyin Çakıcı ve beraberinde Okul Aile Birliği Başkanı ile Öğrenci Meclisi..

İlhami Ertem Lisesi’nden ziyaret

Anadolu İlhami Ertem Lisesi Müdürü Hüseyin Çakıcı mEdirne Belediye Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu’nu ziyaret etti.

IMG_7517

Anadolu İlhami Ertem Lisesi Müdürü Hüseyin Çakıcı ve beraberinde Okul Aile Birliği Başkanı ile Öğrenci Meclisi Başkanı, Edirne Belediye Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu’nu makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler. Çakıcı, Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu’nun kendi liselerinde eğitim gördüğünü ifade ederek, “Okulumuzdan mezun olan bir öğrencimizi güzel makamlarda görmek bizleri hem mutlu ediyor, hem de gururlandırıyor. Dün öğrencimiz olan Çiğdem Hanım bugün Edirne Belediye Başkan Yardımcısı olarak çok önemli bir görevde. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Belediye Başkan Vekili Gegeoğlu, Anadolu İlhami Ertem Lisesi’nden mezun olduğunu ifade ederek, kendilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti. Gegeoğlu, Edirne Belediyesi olarak eğitim alanında öğretmen ve öğrencilere her daim desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL