Ekonomi Haberleri Güncel

Ilık ve Özsan Öztürk’ü ağırladı

İlkay ÖZEL- KTSO Başkanları Ilık ile Özsan, T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Öztürk’ü ağırladı T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Murat Öztürk ile T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Müdürü..

Ilık ve Özsan Öztürk’ü ağırladı

İlkay ÖZEL-

KTSO Başkanları Ilık ile Özsan, T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Öztürk’ü ağırladı

T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Murat Öztürk ile T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Müdürü Serap Erak, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı ziyaret etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Murat Öztürk’e görevinde başarılar diledi. Oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Murat Öztürk’te, banka olarak her zaman Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin ve Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirterek, her türlü çalışmada birlikte hareket edebileceklerini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL