HESABIM
Üye Ol

İlk Yazı… Zor Yazı…

    İlk Yazı…Zor Yazı…       Erdoğan DEMİR edemir@kesanpostasi.com   30 yıllık gazetecilik hayatımın herhalde en zor olan yazısını yazıyorum.    Neden mi?…    Çünkü ilk kez kendimin sorumluluğunu taşıdığı bir işi gerçekleştiriyorum. 30 yıl basın camiasında muhabir olarak mutfakta yer aldım.İnanın çalıştığım hiç bir dönemde şu yazıyı yazarken duyduğum heyecanı duymadım. Kolay değil ilk...

Yazar: Erdogan Demir - Yazının Tarihi: 17 Ağustos 2012 - Okunma Sayısı:1188 defa okundu.

    İlk Yazı…Zor Yazı…

 

 

 

Erdoğan DEMİR

edemir@kesanpostasi.com

 

30 yıllık gazetecilik hayatımın herhalde en zor olan yazısını yazıyorum.

   Neden mi?…

   Çünkü ilk kez kendimin sorumluluğunu taşıdığı bir işi gerçekleştiriyorum.

30 yıl basın camiasında muhabir olarak mutfakta yer aldım.İnanın çalıştığım hiç bir dönemde şu yazıyı yazarken duyduğum heyecanı duymadım.

Kolay değil ilk defa kendimin sahibi olduğu bir sitede yazacağım.

Siz benim yazlarımı ve haberlerimi yıllarca yerel basında ve temsilciliğini yaptığım ulusal basından takip ettiniz.

Zorlu bir yolda bana destek veren tüm dostlara, bu site heyecanı ile yatıp kalkan çocuklarım Alpcan, Sarp ve bana bu konuda büyük destek veren eşim Nur’a, Keşanlılara ve bölgemiz insanına teşekkür ediyorum.

Bu sitede sizlere Keşan ve bölgeden haberlerin yanısıra, Türkiye’nin çeşitli yerlerinden ve yurtdışından da sizlere haberler vermeye, ülkemizde yaşanan önemli gelişmeleri de aktarmaya çalışacağız.

Sitede görev alan ve benim yanımda olan tüm temsilci arkadaşlarıma, köşe yazarlarıma ve siz sevgili okuyucularımıza buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bu zorlu yolda benimle birlikte olan tüm arkadaşlarıma bu siteyi hep birlikte bir yerlere taşıyacağız diyor ve başka bir yazıda buluşmak umuduyla diyerek, önümüzdeki Ramazan Bayramınızı kutluyor. Bayramınızı tüm ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı bir şekilde geçirmenizi diliyorum.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı