Güncel Manşet

İlknur Kumkale’den Özcan’a veda ziyareti…

İlknur Kumkale’den Özcan’a veda ziyareti…

              

                      Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Yardımcı Doçent Doktor İlknur Kumkale, akademik teamüller gereği Trakya Üniversitesi’ndeki rektör değişikliğinin ardından bu görevinden istifa ettikten sonra 9 Ağustos 2012 Perşembe günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

                      Saat 16.00 sıralarında gerçekleşen ziyarette konuşan Kumkale, Özcan ile uyumlu bir çalışma içinde olduklarını belirterek “Okulumuzun ihtiyaçlarını başkanımız her zaman çözmeye çalıştı. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyorum. Bugün de kendisine görevimden ayrılmam nedeniyle bir nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulunuyorum” dedi.

                      Özcan’da, İlknur Kumkale’ nin Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun inşaatından bugüne gelmesinde büyük payı olduğunu belirterek, “İlknur hanımın bu şekilde görevinden ayrılmasından dolayı büyük üzüntü duyuyorum. Bu karar yine de kendisi için hayırlı olsun. Umarım ki kendisini gelecekte daha iyi yerlerde görürüz. İlknur hanım, becerisiyle, tecrübesiyle ve kariyeriyle okulu için çok iyi çalışmalar yaptı ve okulun bu günlere gelmesinde büyük pay sahibi oldu. Ben kendisini bu nedenle kutluyorum. Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Yusuf Çapraz’ın gayretleri, Keşan Belediyesi ve o dönemdeki bölge milletvekillerimizin çabalarıyla kuruldu. Okulun ilk müdürü olan İlknur Kumkale okulun geliştirilmesi anlamında büyük gayretler sarf etti ve 3 yıldan bu yana okulunun gelişmesi için mücadele etti. Şimdi bu gayretlerin  görmezden gelinmesi gerçekten kötü bir olay.  Kendisi teamüller gereği istifa etti ama keşke bu istifası kabul edilmeseydi ve kendisi görevine devam etseydi. Kendisine bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum” dedi.

     

      

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL