HESABIM
Üye Ol

İmamoğlu için lokma pişirdi

İmamoğlu için lokma pişirdi

Yenimuhacirli Hilmiye Abla Ekrem İmamoğlu için lokma pişirerek Türkiye’nin gündemine oturdu. İmamoğlu için lokma pişirken çekilen videosuyla sosyal paylaşım sitesi Twitter’da paylaşım rekorları kırdı. Keşan’ın Yenimuhacir Beldesinde yaşayan Hilmiye Küçüksezer 23 Haziran 2019 tarihinde yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu için dün Yenimuhacir’de lokma pişirip belde halkına dağıttı. Her şey çok güzel...

Haberin Tarihi: 25 Haziran 2019 - Okunma Sayısı:735 defa okundu.

Yenimuhacirli Hilmiye Abla Ekrem İmamoğlu için lokma pişirerek Türkiye’nin gündemine oturdu.

İmamoğlu için lokma pişirken çekilen videosuyla sosyal paylaşım sitesi Twitter’da paylaşım rekorları kırdı. Keşan’ın Yenimuhacir Beldesinde yaşayan Hilmiye Küçüksezer 23 Haziran 2019 tarihinde yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu için dün Yenimuhacir’de lokma pişirip belde halkına dağıttı. Her şey çok güzel oldu diyen Hilmiye Abla Ekrem İmamoğlu’na da Yenimuhacir’den selam yollayarak kendisini Yenimuhacır’a beklediğini belirtti.

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLDU

Ekrem İmamoğlu’nun kazanması durumunda belde halkına lokma pişirmek ve dağıtmak için kendi kendine söz verdiğini söyleyen Hilmiye Küçüksezer, “niyetine girdim kazanalım dedim Ekrem İmamoğlu için çörek pişireceğim dedim. Ben de dün duydum kazandığını akşamüstü yarın sabah çörek pişircem dedim. Vatanımız, milletimiz için uğurlu olsun. Hayırlı olsun İmamoğlu’na başarılar dileriz. Bu parti meselesi değil bu. Her şey çok güzel oldu. Çok güzel bir sabaha uyandık. Yenimuhacir’den çok selamlar ederim” dedi. Lokma pişirmeye yardım eden komşuları da “Türkiye’ye birlik beraberlik, ne mutlu bize” diyerek memnuniyetlerini bildirdiler.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı