Siyaset

İMAMOĞLU , SULTANBEYLİ’DE TUZAĞA MI DÜŞTÜ ?

İSTANBULUHA – İstanbul Büyükşehir Beşediye Başkanı Ekrem imamoğlu’nun Sultanbeyli’de esnaf ziyareti sırasında bir vatandaş ile su faturası polemiğine girmesi tartışmalara yol açtı ve gergin anlar yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Baikanı..

İSTANBULUHA – İstanbul Büyükşehir Beşediye Başkanı Ekrem imamoğlu’nun Sultanbeyli’de esnaf ziyareti sırasında bir vatandaş ile su faturası polemiğine girmesi tartışmalara yol açtı ve gergin anlar yaşandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Baikanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyet Sultanbeyli ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundular.

Esnaf ziyarete esnasında Büyükşehir Belediye Başkanı Emrem İmamoğlu’nu karşısında gören bir vatandaş , Başkan İmamoğlu’na evinde tek başına yaşadığını belirterek , bir ay önce su faturasının 20 TL geldiğini ancak son gelen faturasının 46 TL olduğunu söyledi.Baika İmamoğluise vatandaşa  ” yanlış birşey söylüyorsun , böyle bir zam olması mümkün değil. Faturanı getir ilgilenelim bakalım dedi.

Vatandaş ise su faturasının evinde olduğunu ve bir taksi tutup faturasını getirebileceğini belirterek , “Ben yalan atmıyorum. Siz her şey daha güzel olacak diye bu şehrin başına geldiniz. Böyle mi olacaktı?” şeklinde konuşup sözlü polemiği devam ettirdi.
Başkan İmamoğlu bu gelişmeler üzerine CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Özgür Erdem’in kartını vatandaşa vererek “Sen faturanı ilçe başkanımıza getir, 3 yıl önceki faturanı da getir. O zaman kim haklıysa kamuoyu ve vatandaşın önünde özür dilesin dedi.
Israrla su faturası iddiasını sürdüren vatandaşla Başkan İmamoğlu tartışmasını UHA Kameramanı ve Muhabiri Murat Kartal görüntüledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL