TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 168.894
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.435
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 159
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.932
Bölgeden Okuma Sayısı: 1.223

İmamoğlu’ndan Süloğlu Belediyesi’ne 1 tır çöp konteynırı

Sevgi ÖZBAY-EDİRNE   EKREM İMAMOĞLU SÜLOĞLU BELEDİYESİNE BİR TIR ÇÖP KONTEYNIRI HİBE ETTİ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Süloğlu Belediye Başkanlığı’na 800 litre hacimli bir tır çöp konteynırlarını hibe..

İmamoğlu’ndan Süloğlu Belediyesi’ne 1  tır çöp konteynırı

Sevgi ÖZBAY-EDİRNE

 

EKREM İMAMOĞLU SÜLOĞLU BELEDİYESİNE BİR TIR ÇÖP KONTEYNIRI HİBE ETTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Süloğlu Belediye Başkanlığı’na 800 litre hacimli bir tır çöp konteynırlarını hibe gönderdi.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ilçeye gelen bir tır çöp konterynırların teslimatı sırasında yaptığı açıklamada;” ilçemizde çalışmalarımız hızla devam ediyor. Kendi çalışmalarımızın dışında ilçemize fayda sağlayacak hizmetleri de  getirmeye çalışıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu ziyaretimizde bazı eksiklerimizin olduğunu ve kendisinin de en kısa sürede ilgileneceğini belirtmişti. Mahalli idareler Müdürlüğünün aracılığıyla ilçemize ilk etapta 30 adet yaklaşık değeri 50 bin lira olan 800 litre hacimli çöp konteynırlarımızı teslim aldık. İlçemizde eskiyen, bakımsız ve ihtiyaç olan noktalardaki konteynırlar ile değişimine bugün itibariyle başlıyoruz. İlçe halkım adına sosyal belediyecilik örneği gösteren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum. Ekrem başkan ile bizim ortak özelliğimiz ayrım yapmaksızın, sevgiyle ve şeffaflıkla hizmet anlayışımızın olmasıdır. İnşallah çalışmalarımıza ara vermeden hızla devam edeceğiz. Biz başta Edirne Belediyemiz olmak üzere tüm kurum kuruluşlarımızla halkımıza fayda sağlayacak tüm çalışmalarda işbirliği yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinden hibe gelen yeni çöp konteynerları ilçe genelindeki eskileriyle değiştirilmeye başlandı.

 

İLAN DETAYLARI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL