Eğitim

İMYO’da mezuniyet coşkusu

ERDOĞAN DEMİR- İpsala Meslek Yüksekokulu kuruluşunun 20.yılında 18. mezuniyet törenini Cuma günü okul konferans salonunda gerçekleştirildi. İpsala Meslek Yüksekokulu’nun mezuniyet töreni Cuma günü saat 16.00’da saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın..

İMYO’da mezuniyet coşkusu

ERDOĞAN DEMİR- İpsala Meslek Yüksekokulu kuruluşunun 20.yılında 18. mezuniyet törenini Cuma günü okul konferans salonunda gerçekleştirildi.

İpsala Meslek Yüksekokulu’nun mezuniyet töreni Cuma günü saat 16.00’da saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Törene Trakya Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu‘nun mesajı ve Trakya Üniversitesi tanıtım sunumunun gösterimiyle devam edildi. Açılış konuşmalarından sonra ve dereceye giren öğrencilere plaket ödülleri verildi.

Mezun olan öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra topluca yemin töreni yapılarak kepler havaya atıldı.

Törene İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Metin Aydoğdu,  Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksek okulu Müdürü Prof.Dr. Ahmet Atakişi, Keşan Hakkı Yörük Sağlık Yüksek okulu Müdürü Doç.Dr Serhat  Hüseyin, İpsala Siyasi Parti ilçe Başkanları, İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer, İpsala Ticaret Borsası Meclis Başkanı  Ali Ercan,  İlçe Müdürleri, Akademik ve idari kadro, öğrenciler, veliler ve basın mensupları katıldı.

İpsala Meslek Yüksekokulu Müdürü Hayati Arda, okullarının 20. kuruluş yıldönümünü kutladıklarını ve 18. mezuniyet törenini başarı ile gerçekleştirdiklerini belirterek “Bu yıl 200 öğrencimizi mezun ettik. Toplamda yani 18 yılda 2000’e,yakın öğrencimiz mezun olarak ülkemize hizmet için yola çıktılar”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL