TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Dünya Spor Okuma Sayısı: 539

İMZALI FORMALAR YÜZLERCE SOKAK HAYVANINI VE ÇOCUĞU SEVİNDİRDİ

Hollanda da Bülent Türker‘in 30 yıllık imzalı futbol forma koleksiyonunu açık arttırma ile satması ve Den Haag şehrinden taksici Metin Ateş Fenerbahçe ve Beşiktaş formalarını  satın alarak ,   Atakan Gülşen..

İMZALI FORMALAR YÜZLERCE SOKAK HAYVANINI VE ÇOCUĞU SEVİNDİRDİ

Hollanda da Bülent Türker‘in 30 yıllık imzalı futbol forma koleksiyonunu açık arttırma ile satması ve Den Haag şehrinden taksici Metin Ateş Fenerbahçe ve Beşiktaş formalarını  satın alarak ,   Atakan Gülşen de Türk milli takımızın formasını satın alarak  yüzlerce sokak hayvanına ve  çocuklarımızın mont ve bot almalarına  katkıda bulundular.

Den Haag’ta Taksi şoförlüğü yapan Metin Ateş ” Forma merakım vardı  internette imzalı forma satıldığını ve parası ile de sokak hayvanlarına ve çocuklara mont bot olarak kullanıldığını duyunca çok mutlu oldum. İyi ki almışım” dedi.

Zaandam’dan gelen  Atakan Gülşen ise “Hemşerim Bülent Türker le tanışma mutluluğu yanında Milli Takım formasını alarak çocukları mutlu ettiğim için sevindim. Ben de Lüleburgazlıyım . İYİLİK PEŞİNDE KOŞ  projesine destek verdiğim için çok mutluyum” dedi.

Bülent Türker de “Bu projeyi 1 ay devam ettirmek istiyoruz. Satışlar oldukça  projem devam edecek. Sokak hayvanlarına zaten her zaman destek veriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.’ ‘İmzalı formalar benden destek sizden Çocuklar üşümesin sokak canları mutlu olsun ” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL