Siyaset

İnan”3 yılda Keşan’a güzel yatırımlar geldi”

Büşra BİLECEN- Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 22 Nisan 2022 Cuma günü sona erdi. Keşan Belediyesi’nin 3..

İnan”3 yılda Keşan’a güzel yatırımlar geldi”

Büşra BİLECEN-

Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 22 Nisan 2022 Cuma günü sona erdi.

Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık çalışmalarının değerlendirildiği ikinci  gün canlı yayının ilk konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Partisi Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan oldu.

İnan , 3 yıldan bu yana Keşan için güzel hizmetlerin geldiğini belirterek “Keşan için bütün partiler elimizi taşın altına koymalıyız. Keşan’a faydalı olacak her şeyde ortak hareket etmeliyiz. Hizmeti engellememeliyiz. Millet İttifakı’nın ortaya koyduğu ve meclise getirdiği proje yok. Gıda OSB’nin ilçemize kazandırılması önemli bir kazanımdır. “şeklinde konuştu.

İnan ,  Helvacıoğlu ile Keşan Belediyesi’nin muhalefet grubu ile ve muhalefet grubunun  da belediye başkanı ile arasındaki ilişkilerinin daha iyi olması gerektiğini de dile getirdi.

MHP  İlçe Başkanı Adnan İnan programda ayrıca Cumhuriyet Meydanı, Erikli’ye su getirilmesi Belkoop taşocakları, Eski belediye binası ile Hükümet Konağı ile Emniyet Müdürlüğü takası konusunda meclisten çıkan kararı, Keşan ‘da son günlerde yapılan trafik çalışmaları konusunda da görüşlerini dile getirdi.

İnan’ın konuk olduğu programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL