HESABIM
Üye Ol

İnceleme heyeti Sazlıdere’ye geldi

İnceleme heyeti Sazlıdere’ye geldi

FSRU iskelesi için Sazlıdere’ye gelen 10 kişilik inceleme heyeti bölgede keşifte bulundu. Heyetin keşfi basına kapalı olarak yapılırken, bilirkişi heyetinin bölgedeki incelemelerini gerçekleştirdiğini belirten Bülent Kaçar, ”Çevre Şehircilik Bakanlığı ÇED yetkilileri, maalesef proje ve proje alanına dair bilgileri bilgi vermekten yoksun. Ne müştemilatı, ne boru hattını şu an gösterebilmiş değiller” dedi. Bilirkişi heyetinin tutanakları hazırlayarak...

Haberin Tarihi: 2 Kasım 2019 - Okunma Sayısı:287 defa okundu.

FSRU iskelesi için Sazlıdere’ye gelen 10 kişilik inceleme heyeti bölgede keşifte bulundu.

Heyetin keşfi basına kapalı olarak yapılırken, bilirkişi heyetinin bölgedeki incelemelerini gerçekleştirdiğini belirten Bülent Kaçar, ”Çevre Şehircilik Bakanlığı ÇED yetkilileri, maalesef proje ve proje alanına dair bilgileri bilgi vermekten yoksun. Ne müştemilatı, ne boru hattını şu an gösterebilmiş değiller” dedi.

Bilirkişi heyetinin tutanakları hazırlayarak geldiği yönündeki söylemler üzerine, Kaçar, “Önceden hazırlanan tutanak değil, format hazırlanıyor ve bu bizim beyanlarımızla bilirkişinin keşif incelemesi esnasında mahkeme heyeti tarafından alındı” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı