HESABIM
Üye Ol

İnönü İlkokulu öğrencilerine lokma dağıtıldı

İnönü İlkokulu öğrencilerine lokma dağıtıldı

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi kadın çalışma grubunu tarafından yaptırılan lokmalar, dün öğle saatinde, İnönü İlkokulu’ndaki öğrencilere dağıtıldı. Saat 12.00 sıralarında başlayan lokma dağıtımına; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, İlçe Jandarma Komutanı Abdullah Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ve öğretmenler katıldı. Etkinlik hakkında bilgi veren Mustafa Kemal Paşa...

Haberin Tarihi: 15 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:904 defa okundu.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi kadın çalışma grubunu tarafından yaptırılan lokmalar, dün öğle saatinde, İnönü İlkokulu’ndaki öğrencilere dağıtıldı.

Saat 12.00 sıralarında başlayan lokma dağıtımına; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, İlçe Jandarma Komutanı Abdullah Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ve öğretmenler katıldı.

Etkinlik hakkında bilgi veren Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, mahalle kadın çalışma grubunun 3 yıldır aralıksız olarak kandil günlerinde belirlenen bir okulda lokma dağıttığını belirterek, şunları söyledi: “Bu yıl da bu etkinliğimizi İnönü İlkokulunda yapmak istedik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden izin aldık, Sayın Kaymakamımız Nuri Özder’i, İlçe Jandarma Komutanımız Abdullah Erdoğan’ı ve İlçe Emniyet Müdürümüz Zafer Akcan’ı da etkinliğimize davet ettik. Geldikleri için kendilerine tüm mahalle halkı adına çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca mahallemizde yetişen ve gençlerimize rol model olmasını istediğimiz başarılı atlet Ahmet Tek’te lokma dağıtımına katılarak çocuklarla iç içe oldu. Hep birlikte yaptığımız hayrımızı Allah kabul etsin.”

Daha sonra sınıflardan çıkan öğrencilere, Kaymakam Özder, Emniyet Müdürü Akcan ve sporcu Tek tarafındanlokma ikram etti.

(Deniz ÇİL)

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı