TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 362.213
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.465
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.160
Eğitim

İPSALA MESLEK YÜKSEKOKULUNU KAZANAN ÖĞRENCİLERİN KAYITLARI YAPILMAYA BAŞLANDI.

2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı için açıklanan tercihler sonucunda İpsala Meslek Yüksekokulu Adalet, Dış Ticaret, Lojistik, Mekatronik, Elektronik ve Laboratuvar Teknolojisi programlarında açılan kontenjanlar için yerleşen öğrencilerimiz kayıtlarını yaptırdı. Yeni..

İPSALA MESLEK YÜKSEKOKULUNU KAZANAN ÖĞRENCİLERİN KAYITLARI YAPILMAYA BAŞLANDI.
2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı için açıklanan tercihler sonucunda İpsala Meslek Yüksekokulu Adalet, Dış Ticaret, Lojistik, Mekatronik, Elektronik ve Laboratuvar Teknolojisi programlarında açılan kontenjanlar için yerleşen öğrencilerimiz kayıtlarını yaptırdı.
Yeni öğrencilerin kayıtları büyük oranda internetten yapılmaktadır. Öğrencilerin bir kısmı da Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesinde yer alan Rektörlük Kayıt Merkezinde kayıtlarını yüz yüze yaptırmaktadırlar.
İpsala MYO’ya ilk kayıtları İpsala MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hayati ARDA ile Öğrenci İşleri Görevlisi İsa ONUŞ yapmışlardır. İlk kayıt yaptıran Adalet Programı Öğrencimiz Sevdanur KALE İpsala Meslek Yüksekokulunu kazanmış olmaktan burada öğrenim görecek olmaktan mutluluk duyduğunu belirtmiştir.
Kayıtlarını yaptıran öğrenciler İpsala Meslek Yüksekokulunu ve Kredi Yurtlar Kurumu Yurdunu görmek için İpsala’ya gelmektedirler. Yüksekokulumuza yerleşen öğrenciler KYK’ya ait öğrenci yurdunda kalmak istemeleri halinde KYK yurt başvurusu yapmaları gerekmektedir. Yurt başvuruları devam etmektedir.
Üniversitemizde 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi 27 Eylül 2021 de Yüz yüze Eğitim şeklinde başlayacaktır. Yüksekokulumuza kayıt yaptıran öğrencileri tebrik eder başarılı bir eğitim yılı geçmesini temenni ederiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL