TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.018
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.520
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.191
Güncel Okuma Sayısı: 381

İpsala TSO Bölge Toplantısına ev sahipliği yaptı

EDİRNE (AA) – İpsala Ticaret Borsası’nda  (TSO) bölge toplantısı gerçekleşti.   TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Keşan Belediye..

İpsala  TSO Bölge Toplantısına ev sahipliği yaptı

EDİRNE (AA) – İpsala Ticaret Borsası’nda  (TSO) bölge toplantısı gerçekleşti.

 

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, oda ve borsa başkanlarının katıldığı toplantıda, bölgenin su, gıda, enerji, çevre ve atık yönetimine ilişkin konular ele alındı.

Helvacıoğlu, sonuç odaklı çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Milletvekilimiz Fatma Aksal ile Trakya Üniversitesi, Keşan, Enez ve İpsala belediyeleri ile İpsala-Keşan oda, borsalarımız ile gerçekleştirilen istişare toplantısına katıldık. Su, gıda ve enerjinin konuşulduğu dönemde, gelecekte yaşanması muhtemel gıda, su, çevre, enerji ve atık yönetimi krizine bugünden itibaren hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bölgemizi ortak akılla geleceğe hazırlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 İLAN DETAYLARI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL