TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.436
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 165
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.812
Güncel Okuma Sayısı: 519

İpsala’da ev ziyaretleri Kovid-19 vakalarını artırdı

 EDİRNE (AA) – İpsala ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının ev ziyaretleri nedeniyle arttığı bildirildi. Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, son günlerde ülkenin her köşesinde olduğu gibi ilçede de Kovid-19 vakalarının artış gösterdiği belirtildi…

İpsala’da ev ziyaretleri Kovid-19 vakalarını artırdı
 EDİRNE (AA) – İpsala ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının ev ziyaretleri nedeniyle arttığı bildirildi.
İpsala ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının ev ziyaretleri nedeniyle arttığı bildirildi. Ekipler vatandaşları tedbirler konusunda sık sık bilgilendiriyor. ( İpsala Kaymakamlığı – Anadolu Ajansı )

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, son günlerde ülkenin her köşesinde olduğu gibi ilçede de Kovid-19 vakalarının artış gösterdiği belirtildi.

Artış verilerine bakıldığında ev ziyaretlerinden dolayı Kovid-19’a yakalanma oranının gittikçe arttığı aktarılan açıklamada, şu uyarılarda bulunuldu:

“Komşu ziyareti yapmayalım ve misafir de  kabul etmeyelim. Zorunlu olmadıkça kalabalıklara girmeyelim. Ziyaret ve gezilerimizi erteleyelim. Evlerimizi ve işyerlerimizi her gün belirli aralıklarla havalandıralım. Evlerde tertip edilen gün, taziye, kız isteme, nişan vb. etkinlikleri kesinlikle yapmayalım.”

Açıklamada, ekiplerin vatandaşları tedbirler konusunda sık sık bilgilendirdiği kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL