Sağlık Haberleri

İpsala’da salgınla mücadele kapsamında denetim ve dezenfeksiyon çalışmaları sürüyor

Mustafa Gülveren İpsala (UHA)-Edirne’nin İpsala İlçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim ve dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor. İpsala Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, Kaymakam Ekrem Güngör koordinasyonundaki salgın denetim..

İpsala’da salgınla mücadele kapsamında denetim ve dezenfeksiyon çalışmaları sürüyor

Mustafa Gülveren

İpsala (UHA)-Edirne’nin İpsala İlçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim ve dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor.

İpsala Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, Kaymakam Ekrem Güngör koordinasyonundaki salgın denetim ekipleri ilçe genelinde bulaşın önlenmesi için çalışmalar gerçekleştiriyor.Ekipler, ilçe merkezi, belde ve köylerde vatandaşların yoğun olarak bulunduğu alanlar başta olmak üzere, iş yeri, kamu kurumu ve toplu taşıma araçlarını dezenfekte ediyor.

Salgınla mücadelenin rehavete kapılmadan süreceği aktarılan açıklamada, “Ekiplerimiz sürekli sahada. Gerekli uyarıları yapıyor, bilgilendiriyor ve denetleme çalışması yapıyor. Salgından korunmak için lütfen maskemizi takalım, sosyal mesafemizi koruyalım, temizlik kurallarına dikkat edelim ve kapalı mekanları sürekli havalandıralım, ziyaretlerimiz erteleyelim. Eksik aşılarımızı bir an önce tamamlayalım denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL