Belediyeler Güncel Kültür Sanat

İpsala’nın 100.Yılına Haluk Levent Damgası

İpsala’nın Kurtuluşu’nun 100. Yılı nedeniyle 20 Kasım’da gerçekleştirilecek ancak İstiklal Caddesi’nde bombalı saldırı ve 6 vatandaşın hayatını kaybetmesi nedeniyle 30 Kasım’a ertelenen Haluk Levent konseri önceki akşam gerçekleştirildi. Saat 20.15’de..

İpsala’nın Kurtuluşu’nun 100. Yılı nedeniyle 20 Kasım’da gerçekleştirilecek ancak İstiklal Caddesi’nde bombalı saldırı ve 6 vatandaşın hayatını kaybetmesi nedeniyle 30 Kasım’a ertelenen Haluk Levent konseri önceki akşam gerçekleştirildi.

Saat 20.15’de İpsala Pazaryerinde başlayan konsere 8 dereceye rağmen İpsalalılar büyük ilgi gösterdi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, İpsala’nın Kurtuluşunun 100’üncü yıldönümünde İpsalalılar ile buluştu. Haluk Levent, konserde söylediği şarkılarla sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı.

 

İpsala’nın Kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü nedeniyle İpsala Belediyesi’nin organizasyonuyla düzenlenen konserde, 8 derece havaya rağmen ünlü sanatçı Haluk Levent sahnede hem coştu hem coşturdu. Haluk Levent’in ekibinin bere ile sahneye çıktığı konserde bir birinden hit şarkılarıyla kalpleri ısıttılar.

 

İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ile İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, sanatçının 3.şarkısının ardından sahneye gelerek Haluk Levent’i tebrik etti.

Levent’te İpsala’nın Kurtuluşunun 100.yılında İpsalalılarla buluşmasından mutluluk duyduğunu belirtti ve İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’a kendisine bu fırsatı verdiğinden dolayı teşekkür etti.

Sevgili, Levent’e plaket takdim ederken İpsala Belediye Başkanı Ünsal’da “İpsala Pirinci Dünyada Birinci “ sloganı ile üzerinde Haluk Levent ismi yazan pirinç paketi hediye etti.

Levent, sahnede zaman zaman dans ederek zıplayarak ısınmaya da çalıştı.

 

Konser sırasında sahneden inerek zaman zaman izleyenlerinin arasına da gelerek şarkılarını seyircileri ile beraber söyledi.

Konser, Haluk Levent’in ve seyircilerin ellerindeki Türk Bayrakları ile İzmir Marşı’nın söylenmesi hep birlikte coşkulu bir şekilde söylenmesi ile sona erdi.(Erdoğan DEMİR)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL