HESABIM
Üye Ol

İpsalaspor’a Şampiyonluk Primi Kıbrıs Tatili…

İpsalaspor’a Şampiyonluk Primi Kıbrıs Tatili…

Yalçın BAŞ-Keşan Postası Edirne Süper Amatör Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren ve ligde ikinci sırada bulunan İpsalaspor için bu hafta kendi sahasında lider Osmanlıspor ile yapacağı maç öncesi takıma bir moral yemeği verildi. İpsala kaymakamı , İpsala belediye başkanı , İpsala Ak Parti İlçe Başkanı tarafından bu yemek önemli maç öncesi futbolculara moral kazandırmak için düzenlendi....

Haberin Tarihi: 28 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:817 defa okundu.

Yalçın BAŞ-Keşan Postası

Edirne Süper Amatör Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren ve ligde ikinci sırada bulunan İpsalaspor için bu hafta kendi sahasında lider Osmanlıspor ile yapacağı maç öncesi takıma bir moral yemeği verildi.

İpsala kaymakamı , İpsala belediye başkanı , İpsala Ak Parti İlçe Başkanı tarafından bu yemek önemli maç öncesi futbolculara moral kazandırmak için düzenlendi.

İpsala kaymakamı Enis Aslantatar ve İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman futbolculara bu zorlu mücadeleyi kazanmaları için başarı dilediler.

Aslantatar ve Kerman futbolculara bu zorlu mücadeleyi kazanmaları için maça büyük bir prim koyduklarını da yemekte açıklayarak takımın  şampiyon olması halinde tüm futbolcuları Kıbrıs’a tatile göndereceklerini de açıkladılar.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı