TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 168.894
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.435
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 159
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.932
Bölgeden Okuma Sayısı: 1.055

İrfan Tok ve Ali Tok adlarına Vize’ye muhteşem çeşme

Hollanda ve Adana da yaşayan İrfan ve Ali  Tok’ un  vefatı üzerine kızları Nevin Tok Kement tarafından  muhteşem bir çeşme yatırıldı. Hollanda da yaşayan Tok ailesi  torak bağları olarak Adana..

İrfan Tok ve Ali Tok adlarına Vize’ye muhteşem çeşme
Hollanda ve Adana da yaşayan İrfan ve Ali  Tok’ un  vefatı üzerine kızları Nevin Tok Kement tarafından  muhteşem bir çeşme yatırıldı.
Hollanda da yaşayan Tok ailesi  torak bağları olarak Adana da  ikamet etmekte idiler.  Ali Tok un vefatı ve genç yaşta İrfan Tok’un  vefat etmeleri Hollanda da gurbetçileri çok üzmüştü.
Kızları Nevin Tok -Kement tarafından Kırklareli’nin Vize ilçesinde büyük hayvanların su içeceği yalak ile birlikte  harika bir çeşme  hizmete sunuldu.
Çeşme organizesini yapan Vedat Kement ve Bülent Türker de yaptığı açıklamada “Festival alanında olması, Futbol sahası ile yan  yana ve kapalı salonumuzun  yanında olması çeşmeye büyük renk  kattı. Binlerce insan ve hayvan oradan her gün su içip hayat bulacak. Çok mutluyuz. Çeşme tek kelime ile muhteşem oldu. Bu civarda böyle güzel mermer bir çeşme yok gibi. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”dedi
Yeğeni Deniz Kement ise “Dayımın ve dedemin adı Türkiye de yaşaması beni çok gururlandırdı. Onlara asla unutmayacağız ” dedi.

İLANIN DETAYI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL