TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Güncel Kültür Sanat
 • Okuma Sayısı: 274

 • İŞ ADAMI İBRAHİM GÖKSU’DAN SOKAK HAYVANLARINA DESTEK

  Hollanda’nın Amsterdam Şehrinde  Flexbouw  inşaat şirketi sahibi olan İbrahim Göksu  ortağı olan  Feray Architectief Mimarlık şirketi sahibi Ecem Feray ile birlikte Çanakkale müzesi ziyaretinde  Beşiktaş formasını alarak  binlerce  sokak hayvanına..

  İŞ ADAMI İBRAHİM GÖKSU’DAN SOKAK HAYVANLARINA DESTEK
  Hollanda’nın Amsterdam Şehrinde  Flexbouw  inşaat şirketi sahibi olan İbrahim Göksu  ortağı olan  Feray Architectief Mimarlık şirketi sahibi Ecem Feray ile
  birlikte Çanakkale müzesi ziyaretinde  Beşiktaş formasını alarak  binlerce  sokak hayvanına destek verdi.
  İbrahim Göksu yaptığı açıklamada” 6 Altın Lale ve Cumhuriyet bayramında ünlü Devlet Sanatçımız  Derya Derin hanımefendinin Atatürk şarkıları ile büyülenmiştik. Çanakkale parçasını söylerken Bülent Türker in Dünyada tek Rotterdam’daki Çanakkale müzesinden bahsetti. Balo sonrası rendevu yaptık ve gezdik. Muhteşem müze karşısında büyülendik. Çok mutlu oldum. Bülent beyin balo ve  kolleksiyonlarını satarak sokak hayvanları ve  çocuklara mond, bot gönderdiğini öğrendim. Bende Beşiktaş’ın  tam takım imzalı formasını satın alarak destek verdim. Çok mutluyum” dedi.
  Mimar Ecem Feray da  “Ben daha önce 3 kez ziyaret etmiştim. Her gittiğimde daha büyük bir zevk alıyorum. İbrahim beyle ziyaret ettik ve mutlu olduk. Çanakkale müzesi ile ilgili  değişik projelerim var.  Sonuna kadar desteğimiz devam” dedi.
  Müze sahibi Bülent Türker   “elimdeki kolleksiyonlarımın fazlalarını satarak çocuklara ve sokak canlarına yardım etmekten büyük zevk duyuyoruz. Yardımlarımız devam edecek dedi.  Altın Lale ekibimize başta Sa Baran olmak üzere ,Ahmet Emek, Ercan Erdoğan, Ali Koç, Ayşe Yanar ve tüm destekçilere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL