TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.425
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.277
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 140
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.860
Güncel Okuma Sayısı: 252

İŞ DÜNYASININ YENİ ROTASI ‘YAŞAR AYDIN’

Son dönemdeki çıkışlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’a, iş dünyasından büyük destek geldi. Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, mevcut siyasetten bağımsız farklı fikirleriyle dikkatleri üzerine çekti. Bu..

İŞ DÜNYASININ YENİ ROTASI ‘YAŞAR AYDIN’
Son dönemdeki çıkışlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’a, iş dünyasından büyük destek geldi.
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, mevcut siyasetten bağımsız farklı fikirleriyle dikkatleri üzerine çekti. Bu fikirler iş dünyasının da dikkatlerinden kaçmadı. İş dünyasından Aydın’a ilişkin olumlu yorumlar geldi. Rotasını Onur Hareketi’ne kıran iş dünyasından gelen mesajlarda Onur Hareketi’nin yakın izleme alanlarında olduğu, söylemlerinin ülkeyi rahatlatan ve farklı bir bakış açısı sunan yapıda olduğu vurgulandı.
“İŞ DÜNYASI DA SİYASETİN KISIRLIĞINDAN YORULDU”

Aydın ise iş dünyasından gelen mesajlara teşekkür ederek, “Her şey gibi iş dünyası da kısır siyasi söylemlerden ve çekişmelerden yoruldu. İçeride yaşanan her tartışma her polemik ekonomiyi, işvereni ve işçiyi etkiledi. İş dünyası da bunun farkında. O yüzden doğru ve yeni söylemler ile daha demokratik ve huzurlu bir ortamda iş yapabilmeyi ümit ediyorlar. Bu kilidin anahtarı da Onur Hareketi” ifadelerini kullandı.

İLANIN DETAYLARINI GÖRMEK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL