Güncel Okuma Sayısı: 23

İşçimen: “Hijyen, eğitimi sektörün olmazsa olmazı”

Hizmet ve gıda sektöründe zorunlu olan “Hijyen Eğitim Belgesi” Keşan TSO, Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası ve HEM işbirliği ile yeniden düzenleniyor. Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İşçimen, özellikle..

İşçimen: “Hijyen, eğitimi sektörün olmazsa olmazı”

Hizmet ve gıda sektöründe zorunlu olan “Hijyen Eğitim Belgesi” Keşan TSO, Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası ve HEM işbirliği ile yeniden düzenleniyor.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İşçimen, özellikle gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren oda üyelerinden gelen talep üzerine hijyen eğitimlerini devam ettireceklerini söyledi.

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan Lokantacılar, Kahveciler ve Otelciler Esnaf Odası ile Keşan Halk Eğitim Merkezi (Keşan HEM) işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Sertifikalı Hijyen Eğitimleri için kayıt süreci başladı.

İşçimen konu ile ilgili yaptığı açıklamada, kurumlar işbirliği ile düzenlenecek olan hijyen eğitimlerinin özellikle turizm mevsimi yaklaşırken açılmasının oldukça yerinde olduğunu ve tüm üyelerin bu konuda hassasiyet göstereceğine inandıklarını dile getirdi.

Mustafa İşçimen açıklamasını şöyle tamamladı: “Her iki odaya kayıtlı oda üyeleri ve çalışanları kendi odalarına bu eğitimi alabilmek için başvurabilecekler. Gerekli evrakları ile birlikte Halk Eğitim Merkezi’ne verilmek üzere 70 TL. eğitim ücretini bağlı oldukları odaya teslim eden başvuru sahipleri, toplam 20 kişilik her başvuruda kursa alınacaklar. Her 20 kişide bir kurs düzenlenmeye devam edilecek. 10 Nisan tarihine kadar kayıtlarımız devam edecek ve Hijyen Eğitimi kurslarımız hep bu düzende ihtiyaç görüldükçe açılmaya devam edecek. Üyelerimizin denetimlerin de artacağını göz önünde bulundurarak mağdur olmamaları için bu konuya özen gösterip ivedilikle gerekli başvuruları yapmalarını istiyoruz.”

REKLAMLAR

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL