TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Spor

İstanbul Gençlergücü Spor Rıfat Şengün Hocayla Yeniden Anlaşma İmzaladı

Tecrübeli çalıştırıcı, Bugün İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı’nın da hazır bulunduğu törende kendisini bir yıllığına daha Siyah Beyaz ve Pembe renklere bağlayan imzayı attı. Rıfat Şengün, İstanbul..

İstanbul Gençlergücü Spor Rıfat Şengün Hocayla Yeniden Anlaşma İmzaladı

Tecrübeli çalıştırıcı, Bugün İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı’nın da hazır bulunduğu törende kendisini bir yıllığına daha Siyah Beyaz ve Pembe renklere bağlayan imzayı attı. Rıfat Şengün, İstanbul Gençlergücü spor kulübünde hem A takım hem de alt yapıdan Futbol okulu sorumlusu olacak.

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı imza töreninde yaptığı açıklamada “Rıfat Hocamız Güngören ilçemizin tanınan, sevilen teknik adamlarından. Dört sezondur beraber başarılı çalışmalara imza attık. Bizi Gururlandıran Genç Yetenekli Oyuncular çıkardık Kendisine güveniyoruz. İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Camiası olarak bizim önceliğimiz gençlere spor yaptırırken, onları topluma faydalı başarılı birer birey olarak yetiştirmek zaten Kulübümüzde Futbol Okullarımız Ücretsiz Olarak Faliyet gösteriyor. Rıfat Hocamız da örnek kişiliği ve spor bilgisi ile tam bize uygun bir isim Bu nedenle kendisiyle 2020-2021 Futbol Sezonunda bir yıl daha çalışma teklifinde bulunduk, sağ olsun kendisi de kabul etti. Bu sezon inşallah İstanbul Gençlergücü Spor Kulübümüzün ismini başarılarımızla birlikte tüm amatör futbol camiamıza duyurmak istiyoruz” dedi

GÜNGÖREN bölgesi ekiplerinden İstanbul Gençlergücü spor kulübü , teknik direktör Rıfat Şengün ile yeniden anlaşmaya vardı.

Rıfat Şengün Hoca daha önce Haznedar Çetinkayaspor, Güngören Doğuşspor, 1453 Fatih Gençlik ve spor, Bakırköy Osmaniye İstiklalspor ve İstanbul Bafraspor’da görev aldı Son 4 Sezondur İstanbul Gençlergücü Spor kulübü Teknik Direktörü Olarak Görev Yapıyordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL