TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 245.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.297
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 108
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.636
Sağlık Haberleri Okuma Sayısı: 266

İstanbul’da tatilde iken rahatsızlanan Güney Koreli bayan şifayı Özel Keşan Hastanesi’nde buldu

İstanbul’da tatil yaparken aniden rahatsızlanınca uçak biletini iptal ettiren Güney Kore vatandaşı, ameliyat olduğu Özel Keşan Hastanesi’nde sağlığına kavuştu. Safra kesesindeki taş ve pankreas ağrısı şikayetiyle Güney Kore’ye gitmek için..

İstanbul’da tatilde iken rahatsızlanan Güney Koreli bayan şifayı Özel Keşan Hastanesi’nde buldu

İstanbul’da tatil yaparken aniden rahatsızlanınca uçak biletini iptal ettiren Güney Kore vatandaşı, ameliyat olduğu Özel Keşan Hastanesi’nde sağlığına kavuştu.

Safra kesesindeki taş ve pankreas ağrısı şikayetiyle Güney Kore’ye gitmek için uçak bileti alan Mi Sook Lee, rahatsızlığı aniden tekrarlayınca uçak biletini iptal ettirip Özel Keşan Hastanesi’ne başvurdu.

Burada tedavi altına alınan LeeOp. Dr. Ragıp Taş tarafından ameliyat edildi. Sağlığına kavuşan Güney Kore vatandaşı, Taş ve hastane personeline teşekkür ettikten sonra taburcu oldu.

Taş, sosyal medyasındakiş paylaşmında olayla ilgili olarak “MI SOOK LEE Koreli bir kardeşimiz. İstanbulda yaşıyor. Ameliyatı için Kore’ye gideceği sırada ağrıları tutunca bir tanıdığımız vasıtası ile bize ulaştı. Uçak biletini iptal etti. Hastanemizde tedavisi ve ameliyatı yapıldı ve güler yüzü ile taburcu edildi. Kendisine ve tüm Koreli dostlarımıza sağlık ve güzellik dilerim.” dedi.

Sağlığına kavuşan Lee de hem ameliyatını gerçekleştiren Ragıp Taş‘e ameliyat ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL