Manşet

İtfaiye Müdürlüğü’nün 8 Personeli İzmir’de Eğitim Aldı…

İtfaiye Müdürlüğü’nün 8 Personeli İzmir’de Eğitim Aldı…

Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürü Yasin Paçaman,  4-15 Ocak 2016 tarihleri arasında İzmir Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda 8 personel ile eğitime katıldıklarını bildirdi.

itfaiye seminer (1) itfaiye seminer (3)

Eğitimin; temel yangın, trafik kazalarına müdahale, yangın yeri inceleme ve arama kurtarma konularını içerdiğini söyleyen Paçaman, ileri düzey eğitimleri, yapılan girişimler sonucu ücretsiz olarak aldıklarını bildirdi.

itfaiye seminer (2)

İzmir Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nın Türkiye’nin en önemli itfaiye teşkilatlarından biri olduğunu söyleyen Yasin Paçaman, eğitimin amacına ulaştığına değinerek, değerli eğitmenlerden çağın getirdiği teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni müdahale teknik ve yöntemlerini aldıklarını bildirdi. İtfaiyeciliğin sürekli gelişen ve yenilenen bir meslek olduğuna değinen Paçaman, aldıkları eğitimleri tüm personele aktararak eğitimlerini sürdüreceklerini bildirdi.

Keşan Belediyesi İtfaiye personelinin Keşan halkına hizmet vermek için büyük çaba sarf ettiğini bildiren Yasin Paçaman, “Halkımızın şunu bilmesini isteriz ki Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü onların en zor anlarında yanlarında olmaya devam edecektir.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL