TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Siyaset Okuma Sayısı: 189

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı’ndan Başkan Tekin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından Saadet Partisi’nde yeni görev alan İl Başkanı Sinan Tekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, parti teşkilatıyla gerçekleştirdikleri ziyarete..

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı’ndan Başkan Tekin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından Saadet Partisi’nde yeni görev alan İl Başkanı Sinan Tekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, parti teşkilatıyla gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin olarak açıklamasında: “İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı olarak Saadet Partisi’nde yeni görev alan İl Başkanı Sayın Sinan Tekin ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.Başbakanlarımızdan Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın “DAVAM” adlı eserini İl Başkanımızın elinden hediye olarak aldım. Bu kıymetli eseri ilk fırsatta okuyacağım.Misafirperverliğinden dolayı İl Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Sinan Tekin ise nazik ziyaretlerinden ötürü İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir ve teşkilatına teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL