Siyaset Okuma Sayısı: 1.212

İYİ Parti Edirne Kongresi 5 Temmuz’da yapılacak

İYİ Parti Edirne İl Kongresi 5 Temmuz 2020 Pazar günü yapılacak. İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, kongreyle ilgili yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle; Tüm milletimiz için devlet,..

İYİ Parti Edirne Kongresi 5 Temmuz’da yapılacak

İYİ Parti Edirne İl Kongresi 5 Temmuz 2020 Pazar günü yapılacak.

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, kongreyle ilgili yazılı bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Tüm milletimiz için devlet, korku ve baskı aracı gibi görünmesin; güven duyulan, insanlara huzur veren “sorumlu devlet” anlayışında bir yapı olsun istedik. İçerisinde ayrıcalık taşımayan, herkesi birleştiren, beraberlik ve benzerlikleri büyüten kapsayıcı bir yönetim anlayışıyla yönetilsin istedik.

İnsana ve topluma değer veren, güçlü bir millet bağı ile sistem karşısında varlığını sürdüren, toplumda birlik, ekonomide güven,yönetimde liyakat düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yolunda yalnızca cesurlar ile hareket ederek 2017 yılında nice zorluklarla kurulmuş olan partimiz büyük aşamalar kaydetmiştir.

İl başkanlığımızın 2. olağan kongresi 5 Temmuz Pazar günü saat 11:00’da Edirne Olin kavşağı Austin cafe’de yapılacak olup tüm hemşerilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL