HESABIM
Üye Ol

İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatı İl Genel Meclis Üyesi Adaylarını Tanıttı

İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatı İl Genel Meclis Üyesi Adaylarını Tanıttı

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanlığı, 16 Mart 2019 Cumartesi günü 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak seçimlerde İl Genel Meclis Üyesi olarak seçime girecek adaylarını kamuoyuna tanıttı. Toplantıya İyi Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar, İyi Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, il genel meclis üyesi adayları ile partililer katıldılar. Saat...

Haberin Tarihi: 16 Mart 2019 - Okunma Sayısı:543 defa okundu.

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanlığı, 16 Mart 2019 Cumartesi günü 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak seçimlerde İl Genel Meclis Üyesi olarak seçime girecek adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Toplantıya İyi Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar, İyi Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, il genel meclis üyesi adayları ile partililer katıldılar.

Saat 13.00’de İlçe Binasında gerçekleşen toplantıda söz alan Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe ve İl Başkanı Ekrem Demir, Türkiye’nin yaşadığı sorunların anlatılması ve ilçe ile köylerde yaşanan sorunların tespiti anlamında seçilecek İl Genel Meclisi üyelerinin çok önemli olduğunu belirttiler.

Toplantıda İYİ Parti Grup Başkanı Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar da konuşarak Türkiye’nin yaşadığı sorunları dile getirerek, 17 yıldan bu yana ülkeyi yöneen AK Parti iktidarının bu kötü gidişattan sorumlu olduğunu belirtti.

 

Çakırlar’ın konuşmasının ardından İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Sarıkeçe tarafından adaylar partililere ve basına tanıtıldı.

İYİ Parti’nin İl Genel Meclisi Üyesi adayları şöyle;

1.Sıra Doğuş Şimşek

2.Sıra Hülya Yılmaz

3.Sıra Adayı Ahmet Kılavuz

4.Sıra Adayı Mehmet Tezcan

5.Sıra Adayı Birol Değirmendereli

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAM

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı